Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor gondoltatok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor gondoltatok erre?

Figyelt kérdés

Hogy a párod ill. a családja szemében most te leszel a rossz és hogy mit fognak szólni hozzá?- te leszel mindennek le hordva..


Egyátalán ha ilyenen gondolkodik vki az nem is akar "igazán" szakítani?


2020. szept. 8. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rájuk.
2020. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez volt :D
2020. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodtam. Utána beszéltem az ex sógorommal, aki megjegyezte, hogy a volt anyósom -akivel kifejezetten jóban voltam- mondott ezt azt. Megvontam a vállam, hiszen ez teljesen természetes reakció.
2020. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem érdekelt, hogy mit gondolnak, ha egyszer az életben nem látom őket többet.

Egyébként nem voltam a szemükben rossz, teljesen megértettek, hogy megcsalásra ezt léptem. Hülyének a fiát nézte, amiért megcsalt, és azóta is sír, hogy szeret, és sose fog ilyen párt találni.

2020. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenenek gondolkozik, az súlyos megfelelési kényszerben él. Én nem tartozom közéjük, nem akarok megfelelni mindenféle embereknek, pláne azoknak nem, akikhez már nincs közöm. Szóval nem, engem ez a része pont nem érdekelt a szakításoknak, elhordhat bárki bárminek, nem befolyásolja az életem.
2020. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont hidegen hagyott. Mint ahogy az is, hogy a kapcsolatunk alatt mit gondoltak.


Vele voltam együtt, nem a családjával.

2020. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2020. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nálam mindig ez volt, pedig nem mindig ez volt a helyzet. Az emberek nagyja erősen torzít. Ez van.
2020. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!