Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nagyon kemény üzenet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kemény üzenet, ha valakinek megelégelted a szórakozását?

Figyelt kérdés

A srác már második alkalommal próbálkozik, de soha nem történik semmi... És megelégeltem, hogy rám ír, előadója, hogy mennyire tetszem, majd nem történik semmi. Nem kapok tőle sem szeretetet, sem törődést, sem figyelmet. Pedig próbáltam mindig kedves lenni és figyelmes. De most már ideges vagyok és meguntam.

Szóval még nem küldtem el és tudom alpári leszek még beképzeltnek hat ez az üzenet, de egyszerűen elég volt.


"Figyi, takarodj el az életemből. Világosan fogalmaztam. Ha még egyszer előfordul, hogy ismét letiltassz, bántassz, hülyítessz vagy ugyanúgy nem nem kapok tőled figyelmet, törődést, szeretetet, ahogy első alkalommal, megmondtam mire számíthatsz tőlem. Akkor húzhatsz vissza oda, ahol eddig voltál. Megmondtam világosan. Menj azokhoz a h. lye p. cs. ákhoz, ahol eddig múlattad az időd. Jah, hogy nincsenek? Hát így jártál. Mert ha nincsen ló, jó lenne a....... Csak ezt benézted. Takarodj elfelé innét. És örökre. Soha többé ne keress. Se itt, se máshol. Szórakozz mással. Biztos fogsz magad mellé találni egy 8 osztályt végzett, buta plázapi..át. Az való neked. Neki untig elég lesz ez a semmi. Én meg egy értelmes férfire vágyom, nem egy dedós, tiltogatós, mentálisan beteg, hazug hülye fa.. ra. Szia"



2020. szept. 8. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel tuti felfogja és békén hagy.

Bár lehet pletykálni fog :D

2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Igen, tökéletes. De miután elküldted, toporzékolj is, ugrálj és csapkodj a levegőbe. :D Jah, és nézz mindig úgy mint akinek kiírtották a családját!


(óvodás gyerekes szint...)

2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Hellmano ***** válasza:
94%
Jó ez csak ne írj ennyi ssssssz-t :D
2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem az a célom, hogy ne írjon rám soha többet. Ennyi :)
2020. szept. 8. 20:23
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Én erős féltékenységet érzek inkább a soraidból. Szakítani persze... Ha valóban nem érdekelne már ez a srác, akkor annyi fáradtságot se vettél volna, hogy ezt le írd.:D
2020. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem lenne egyszerűbb, ha te letiltanád?
2020. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lenovo p2 tuti szótára adja a szavakat. 🤦😂 Nem érdekel.😂 Csak az érdekel, hogy ebből világos lesz e neki, hogy kotródjon el a gyászba és a büdös életben ne keressen. 😂 Rohadtul unom. Én megmondom őszintén, soha nem értem, hogy miért kér valaki második esélyt, ha utána ugyanúgy nem él vele, hanem full ugyanazt játssza, mint első alkalommal... 🤷
2020. szept. 8. 20:30
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kemény, csak sértett. Felesleges, de ha megkönnyebbülsz tőle küldheted. Egyébként ha ő letiltott, akkor te miért nem teszed meg, akkor alkalma sem lenne keresni.
2020. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Ramos ökle ***** válasza:
90%

Ez a fogalmazás nem túl szép, tényleg eléggé sértődött a hangnem. Te azt az üzenetet akarod magadról továbbítani, h ő olyan hatással volt rád, ami miatt ilyen sértődött és goromba leszel? Ennél talán jobb az, ha szépen, de határozottan fogalmazol, és teljesen érzelemmentes üzenetet írsz neki. Aki nem akar érteni a szóból, az egyikből sem fog, de így legalább a méltóságod megmarad, ha még beszélhetünk a meglétéről.

Persze te tudod, mit csinálsz...

2020. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6. Elengedtem. Nem hozzám való. Engem az zavar, hogy mi értelme annak, amit csinál. Megkeres, valamin jól összeveszünk, általában azon, hogy nem fogja mik egy nő igényei, majd letilt. Aztán pár nap múlva felold, rám ír és megint kezdődik. Merthogy én panaszkodom és ez nem tetszik. De miért ne panaszkodnék, ha nem tesz azért, hogy ne panaszkodjak? Nem értem a logikát. Ha én adok, de ő nem ad semmit, miért várja, hogy mosolyogjak és minden happy legyen? Unom
2020. szept. 8. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!