Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha a barátnőm exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm exe megkeseriti az életem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, és az ex csicska közlekedési rendőr. Ezidő alatt kétszer állitott meg a városban, és 100ezer forintra birságolt. 50ezer amiért közel álltam meg a zebrához, lakott területen 70el bemért-

30ezer, lejárt eü doboz-20ezer. Már csak 3büntetőpontra vagyok attól, hogy bevonják a jogsimat. Már többször észrevettem, hogy a nyomomban van, mintha vadászna rám. A barátnőm előtt nem ismertem, és azóta sem esett szó köztünk semmiről, de egyértelmü, hogy ez egy kicsinyes bosszú, amiért a lány elhagyta miattam.



2020. szept. 9. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Eleve sem állnék össze olyan sráccal akinek ennyire balhés exe van. Beszélj a sráccal vagy tartsd be a szabályokat.
2020. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Zard be a programot.
2020. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de ok nélkül nem bírságolhat meg. Tehát ha lejárt az eüs doboz, és 70-nel mész az 50-es táblánál, akkor nem tudom a mi problem. A zebrát nem értem, van ilyen a kreszben, hogy hány centiméterig szabályos megállni? És lemérte colostokkal, vagy mi?


Nyilván valahol beléd áll a tag, de akkor ne adj okot rá. Menj más útvonalon, ha tudod, hogy hol szokott ácsorogni. Vagy érdeklődj utána, hogy mi a folyamata, mennyibe kerül, ha új rendszámot kér, aztán azt méregetheti, mert nyilván megjegyezte azt. Autót azért ne cserélj egy 1 hónapos kapcsolat miatt, de a rendszámtábla sem fontos.


Én másik útvonalon mennék szimplán. Az autódat már úgyis átnézte, másba nem tud belekötni, mert az elakadásjelző háromszög még a kötelező, illetve a láthatósági mellény erősen ajánlott, ha lakott területen kívül szállsz ki a kocsiból.

2020. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a gyorshajtás valóban jogos, sőt a többi is, de őszintén ez életszerü? Ki kapott már azért 50ezret, mert a gyalogátjárótól 9méterre állt meg 15percre? Kisváros, nem is különösebben forgalmas az út. AZ EÜ doboz januárban járt le, bumm 20ezer.
2020. szept. 9. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem életszerű, mert személyautó esetén 5 méter a lélektani határ a zebra előtt, utána meg 0. HA netán teherautóról van szó (akár annak van vizsgáztatva), akkor 15 méter. Vagy, bejátszott valami tábla, amit figyelmen kívül hagytál, ezt nem tudom. Vagy pedig sávban álltál, és akadályoztad a forgalmat.
2020. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ìgy megtalàlt, lehet megszegett vele vmi adatvèdelmi szabàlyt. Ùgy tudom, csak indokkal kereshetnek rà szemèlyekre.
2020. szept. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 acelsziv ***** válasza:

És mi lenne, ha odafigyelnél a sz@rjaidra. Tudtommal az eü doboz már nem is kötelező, szóval még át is vágott mint egy hülyegyereket kell.

Lehet, hogy csicska közlekedési rendőr, de te meg még csicskább vagy mert ilyeneken meg tud fogni.

2020. szept. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De kötelető az eü doboz.
2020. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 acelsziv ***** válasza:
8 valóban, ebben az esetben én tévedtem. De akkor meg az az érdek, hogy figyeljen rá az ember.
2020. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lejárt egészségügyi dobozért nem büntetnek már 2012 óta.
2020. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!