Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik valami jó könyv/irodal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valami jó könyv/irodalom ami a szerelmem visszahódításában segíthet?

Figyelt kérdés
mindent megtennék érte, és semmi nem válik be. Hirtelen dobott, kisebb probléma megoldatlansága miatt.

2020. szept. 10. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán van pár ilyen könyv, de nem fog működni. Inkább kezdd el feldolgozni, hogy ez a hajó elment. A legtöbb embernek eleve nem kell olyan, aki mindent megtenne érte, mint egy kiskutya.

Eleve, mik voltak a kisebb problémák, amik miatt dobott?

2020. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem létezik. Ha semmi nem válik be, akkor az nem olyan kicsi probléma, ráadásul nincs varázslat, ami szerelmet visszahoz.

Ami segíthet, az egy jó pszichológus, ha nem tudsz méltósággal szakítani, és elengedni a másikat.

2020. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megírták, de a szerelemre, avagy visszaszerzésre nincsen garancia. Nem is létezhet, hiszen nem tudjuk, mik voltak a hibáid, továbbá hogy érzett pontosan a másik fél. Ehhez őt is meg kéne hallgatni.
2020. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mégis miért dobott ki téged... Ez se mindegy
2020. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elengedni, vele képzelem el a jövőmet. Ő meg el akar felejteni, pedig hiányzok/hiányoztam neki.

Akibe volt már egyszer szerelmes, miért ne lehetne újra? Miért indulok kisebb esélyel mint egy random ember. Kész lennék fejleszteni magamat, és a kommunikációnkat. Ezen csúszott el, ő akart valamit amit én nem annyira, és nem vettem komolyan az akaratát. Persze ha tudom, hogy ez ennyire fontos akkor megtettem volna. Belőle egy van csak a világon, senki nem pótolhatja.

2020. szept. 10. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha el akar felejteni, akkor csúnyán szólva cseszheted. :/ Nem, nem feltétlen szeretsz bele újra valakibe. Sőt, az nehezebb, mert már "eljátszotta a bizalmat", az új meg új. Szóval ezért nehezebb.

Én is voltam így, hogy valaki megkeresett később, hogy megbánta bűneit, de elhajtottam. Aztán addig erőszakoskodott, míg jól le is tiltottam. Erre is készülj fel, hogy tartsd tiszteletben az akaratát! Nem zaklathatod, az büntethető is egy bizonyos szint felett.

Tudod, erre van egy mondás: "Eső után kabát." És nem mindenen lehet már segíteni. Szerintem ha akar még valamit, keresni fog, ha nem, fogadd el! Mást nem is nagyon tehetsz...

Mindenkiből egy van. Persze, hogy nincs még egy. Ez elég releváns, nem? Viszont, ha nem keres meg, akkor meg kell próbálnod feldolgozni az elvesztését és tovább állni, ahogy sok más ember teszi naponta.

2020. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy biztos, hogy olyan nem tettem ami klasszikusan szakító ok. És nem kaptam esély a bizonyításra. Mások meg milyen genyaság után is kapnak újabb újabb esélyt. A másik dolog meg az, hogy én sosem tudtam volna ezt megtenni vele, ahogy kirakott.
2020. szept. 10. 22:55
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy angolul rengeteg ilyen könyv van, hogy visszatérjünk a kérdés eredeti témájához
2020. szept. 10. 22:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagy szerelmi horoszkóp: Ilyen vagy, ha igazán szerelmes ...

nlc.hu › ezoteria › nagy-szerelmi-horoszkop

2013. máj. 28. - Ha a Kos nő szerelmes, akkor a tetteit az ösztönei diktálják, és szívét kiteszi a másikért. ... beszélgetésre, a másik megismerésére, mert ha valakit meg akar hódítani, akkor az ... riad vissza az anyagi áldozatoktól, ajándékoktól sem. ... Az Ikrek kedvenc ételeit választottjának legalább olyan szinten kell tudnia ...


Titkok könyve - Nemere István

nemere.hu › konyveim

A lány életében felbukkan a szerelem is, de az igazi nagy harcok még hátravannak. ... Olyan könyörtelen, vérszomjas hódítók, akik miután lerabolták saját bolygójukat ... Amikor végre rátalált élete párjára, kis repülőgéppel mentek nászútra, ... Amiben elolvashatja, miképpen értelmezik a Koránt és Allah tanításait azok, akik ..

2020. szept. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hiába vannak könyvek, 100%-os garancia az biztos nincsen, ezt ki merem jelenteni. És ami másnak sikerült, nem biztos, hogy neked is fog, hiszen láthatod, hogy X dologért nincs veled. Amúgy meg kinek mi a nagy bűn. Továbbra sem derült ki, hogy PONTOSAN mi volt a probléma, illetve még mindig nem beszéltünk a másik féllel. Felőlem rugózhatsz itt, de ha ő nem keres meg téged, szerintem próbáld túltenni magad rajta. :) Senkit sem szerezhetsz vissza akarata ellenére.
2020. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!