Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok, ha az általatok lelúzerezett, kigúnyolt, kihasznált, nyilvánosan megalázott pasi pár évvel később sikeresebb lenne, mint az új párotok?

Figyelt kérdés
Jobb állás, több pénz, menőbb autó, márkásabb ruhák, izmosabb test, szebb nők az oldalán. Sajnálnátok, hogy úgy bántatok vele, mint egy, kutyával? Elismernétek a tévedést vele kapcsolatban, vagy kifogást keresnétek, miért értéktelen ember mégis?

2020. szept. 18. 22:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Fuu utolso igazat adok!
2020. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Par ev mulva foleg ha van valakije az exednek szerinted erdekelni fogja hogy hogyan nezel ki, szebb noid vannak, mondjuk ez relativ kinek mi a szep lehet neked tetszik a no az exed szerint pedig csunya, vagy hogy milyen autod van? Kicsinyes bosszu mondjuk ez meg csak nem is bosszu csak szerintem megakarod mutatni mit vesztett?? D eigen ok nelkul nem banunk "kutyaul" senkivel.. Valami oka van ha igy tortent!
2020. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan szakitottatok?
2020. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Csend lett...lehet, felakasztotta magàt? :D

Honnan fúj össze a szél ennyi mentálisan gyenge hisztigép kisfiút?

2020. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú valakinek nagyon kivan a kis egója
2020. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem aláztam meg, használtam ki, gúnyoltam ki senkit. Volt egy exem, akiről a rövidke kapcsolatunk alatt lassanként az a kép alakult ki bennem, hogy arcoskodó, de tutyimutyi, fárasztó, bénácska, butácska alak. Ennek ellenére ezt egy szóval vagy tettel sem fejeztem ki, nem akartam bántani, és ő dobott engem, mert szerinte unalmas vagyok és alapjaimban meg kéne változnom :D.

Akkor még fősulira jártunk. Mára ahogy elnézem, elég "menő" lett. Ízléses, drága cuccok, olyan munka, amire büszke lehet. Nem bánom, sosem kívántam, hogy rosszul menjen neki. De attól még ugyanazt a bárgyú arcot látom, és meggyőződésem, hogy ugyanaz a káposztalé van a fejében. Valaki számára talán nem olyan lesz, mint nekem volt, valaki mással majd jobban összeillenek, nekem ő akkor is olyan marad, amilyen. Az ember ugyanaz. Nem kérném vissza.

2020. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Sose lennék ilyen féreg.

Sebolyan felszínes, hogy ilyen semmitérő dolgokba lássam egy ember sikerét. Ő egy ember, nem egy tárgy.

2020. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első pasim infó szakon tanult amikor összejöttem vele, dagi volt, önbizalom hiányos, és egy fél év után rájöttem, hogy nem illünk össze. Nem tudtam eljárni vele kirándulni, sportolni, ha elkezdett valami sportot akkor 3 hét után abba hagyta és rendelte a családi pizzákat, póker estjein degeszre ette magát. Én akkor kb 18 éves lehettem, nem tudtam mit kezdeni ezzel a helyzettel. Szakítottam vele.


De valahogy fennmaradt egy minimális kapcsolattartás köztünk, amolyan távoli haverok szintjén. Mindig tudtuk ha valami nagyobb dolog történik a másikkal.

Végig asszisztáltam amikor gyűrűt vett az akkori barátnőjének, amikor kiderült, hogyaz megcsalja...


Volt hogy találkoztunk, megvitattuk kivel mi van és mentünk a dolgunkra.


Mostanra lefogyott, saját informatikai cége van, nem tudom hány milliós fizetése, Harley Davidson motorja, kocsija, saját lakása.


S megmondom őszintén tiszta szívemből örülök a sikereinek, mert rá fért a sok szar után a siker. Barátnője nincsen, csak alkalmiak. De nem jönnék vele össze. Ezt egyszer meg is beszéltük, hogy ahogy látjuk haladni az időt egymás felett és látjuk a másik kiforrt személyiségét, így legalább tudjuk, hogy milyen típusú emberrel nem jönnénk össze semmi pénzért sem :D

2020. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%
Aki lúzer, az ezektől függetlenül is lúzer marad. Tök mindegy, szarból nem lehet várat építeni.
2020. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
És ez az infó hogy jutna el hozzám? Valószínűleg nem is érdekelne. Avrilnek volt régen az a dala, ami erről szólt, a Sk8ter Boi, hát azt is csak tizenévesként hiszi el az ember.
2021. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!