Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után akik újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után akik újra találkoztak az exxel, nem volt kellemetlen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, megbeszélt találkozó, arról, hogy hogyan tovább, mert felmerül az újrakezdés..


Milyen tapasztalatitok vannak ilyen találkozókkal kapcsolatban?

(szakítás óta eltelt idő: fél év..)



2020. szept. 21. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszek az újrakezdésben, ha valakit elengedek azt okkal teszem, nagyon nyomós indok kell ahhoz hogy megváltoztassam a döntésemet. Akik pár hét elteltével visszavágynak a régi kapcsolatukba, azoknak vagy nagyon minimális az önbizalma, 2 nyereg közé estek vagy az új kapcsolat olyan hatást váltott ki belőlük, hogy változtattak a hozzáállásukon.

Egyetlen olyan dolgot tudok elképzelni ami miatt folytatnám az exemmel, ha valami külső zavaró tényező miatt szakítottunk és az megszűnt és nem is lesz többé. Ilyen lehet családi probléma(beteget kellett ápolni), munkahely változtatás, anyagi problémák, esetleg harmadik fél. Ha nincs olyan külső körülmény ami miatt bizonyíthatóan szakítottunk, akkor biztosan nem kezdeném újra.

43F

2020. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Külső tényezők miatt szakítottunk, a felsoroltaid közül több miatt is.

De a kérdésem ezekszerint nem neked szólt, mert én tapasztalatokra lennék kíváncsi. :D

2020. szept. 21. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"1" vagyok.

Van tapasztalat, mert egyszer végigcsináltam. Én elkövettem azt a hibát, hogy egy harmadik fél miatt szakítottam, majd kb fél év elteltével folytattuk. A kettőnk közötti harmónia működött, mondhatni olyan volt mintha nem lett volna vége, a szex is jó volt. Direkt nem kérdeztem rá hány pasija volt azalatt a fél év alatt, sem arra miért visszakozott, akkor örültem annak, hogy van folytatás. De sokkal elővigyázatosabb lettem, nem voltam féltékeny, de sokkal jobban figyeltem a páromra mint azelőtt. A második felvonás majd 1 évig tartott és az alkalommal én szakítottam, mert rádöbbentem arra, hogy ugyanazokon a dolgokon kezdünk vitatkozni mint a szakítás előtt, vagyis a gondok nem oldottak meg, csak elfedtük őket időlegesen.

2020. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt kellemetlen, de nem is volt újrakezdés. Bármelyik exemmel le tudok ülni egy asztalhoz, ha valamit meg kell beszélnünk (annak ellenére, hogy a barátságnak, szoros ismeretségnek abszolút ellene vagyok szakítás után). Viszont azzal a lendülettel fel is állok az asztaltól, ha szóbajön az újrakezdés. Ezt tini kapcsolatokban el lehet játszani, de azokban a kapcsolatokban, amikben az utóbbi időben voltam, nem ostoba szarságok miatt szakítottunk. Nem releváns az újrakezdés. Ha ő vágott ki, akkor azért, mert nem szerettem soha senkivel azt érzékeltetni, hogy a döntéseinek nincs következménye, ha meg én vágtam ki, akkor meg azért, mert arra nyomós okom volt.
2020. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt régen ilyen, és igen, kellemetlen volt. Semmi értelme.
2020. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ellene vagyok.

Velem kétszer is megesett.

Az egyik megcsalt. Valahogy újra összejöttünk néhány hónap után, de ugyanaz lett a vége. Ugyanazzal a pasival csalt meg.

A másik leányzóval több probléma miatt együttesen szakítottunk, de 2 hónap után leültünk megbeszéltünk, de ugyanúgy előjöttek, ugyanazok a problémák és újra szakítottunk.

Szóval én már nehezen hiszek az újrakezdésben.

Az ex nem hiába ex.

35f

2020. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nálunk nem ilyen dolgokról van szó, hogy 3. fél..


Viszont a szakítás után nem volt túl korrekt velem és sokat veszekedtünk.

Én mindenképp szeretnék találkozni és látni rajta, mi is a helyzet.


De kicsit félek, mert vagy azt az opciót tudom elképzelni, hogy meglátjuk egymást és egymás nyakába borulunk, vagy kínosan fogunk nézni egymásra...


Erre várok hónapok óta, de most megijedtem..

2020. szept. 21. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig mindegyik bnom visszajott. Volt amelyikkel folytattam volt amelyikkel nem. A "talalkozo" nem volt kellemetlen mert tudtam mit akarok vagy nem akarok, de volt akivel telefonon kozoltem h, nem szeretnem. Volt olyan akivel meg 3 evig tartott utanna es nagyon szep volt. De mindegyikkel vege lett egyszer... Az utolso is megkeresett 1 ev utan de par het utan visszament a pasijahoz aki miatt elhagyott. De az ugyis kuka es megint jon majd de csak szex lesz belole mert ugyse biznek mar meg benne.
2020. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!