Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megalázó lenne megkeresnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó lenne megkeresnem?

Figyelt kérdés

Én szakítottam az exemmel, ennek már több hónapja. Hülyeség volt, azóta rájöttem, hogy sok mindent rosszul gondoltam. Nem volt semmi olyan probléma, ami ne lett volna megoldható vagy kompromisszumképes, csak sajnos nagyon makacs vagyok, mindig is az voltam. Szakítottam vele, hiába kérte, hogy maradjunk együtt. Nagyon bánom, gyakran sírok miatta. Arra gondoltam, hogy ráírok, de nem tudom mennyire lenne gáz. Egyrészt veszíteni nem veszíthetek semmit, de nagyon megalázó lenne, ha visszautasítana.

22l és 28f



2020. szept. 21. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

1. Miért lenne megalázó ha visszautasítana? Lehet h visszautsít majd, de nem azzért h megalázzon, hanem azért mert időközben már továbblépett v egyéb oka lehet.

2. Ha nem próbálod meg örökre bánni fogod. Ha visszautasít, max 2 napig sírsz, de amúgyis is sírnál, úgyh tökmindegy.

3. Egy kapcsolat az nem egy őrült játszma ahol mindkét félnek attól kell félni h hátrányba kerül v a másik megalázza. Ha szereted őt akkor mondd el neki, és ha ő is szeret még, remélhetőleg nem olyan hülye, h elzavar.

2020. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem lenne megalázóbb, mint otthon főni a levedben és a makacs büszkeséged miatt a következő hónapokat is úgy tölteni, hogy mi lett volna, ha..

Keresd meg, ha kicsit megcsorbul az egód, az még jót is fog tenni hosszútávon.

2020. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Keresd meg..


Hónapokig vártam, mire az én exem ezt megtette, persze közben sokszor beszéltünk, de csak oltuk egymást, mert kötötte az ebet a karohoz...


Mostmár ha helyre is hozzuk, nagyon nehéz munka lesz ezekután.


Ne várj, azonnal keresd fel.

2020. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha régen szakitottatok, akkor sztem semmi értelme, mert az exed lehet túllépett már rajtad...
2020. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
De amugy egy probat meg er, csak sajnos benne van a pakliba hogy elkuld a picsba...
2020. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom azokhoz, akik azt javasolják, hogy írj neki. Az eredmény két esélyes. Máskor ne légy ennyire makacs.
2020. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Írni fogok neki, az a helyzet, hogy tényleg sokkal jobban zavarna, ha nem tennék semmit.
2020. szept. 21. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Sok sikert!
2020. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Hajrá.. Sok sikert!
2020. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Hajráá!! :)
2020. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!