Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyáltalán nem áll velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem áll velem szóba, mert kerestem amikor mondta hogy ne?

Figyelt kérdés
ha nem keresem elfelejt, ha keresem még inkább nem áll szóba. Rettentően fontos nekem, van mit tenni?
2020. szept. 23. 09:28
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A szakítás amúgy apróságok miatt történt, illetve probléma megoldatlanság miatt, ami simán menthető lett volna.
2020. szept. 23. 09:33
 2/23 anonim ***** válasza:

nem fog elfelejteni, ha nem keresed.

hagyd békén kicsit...

belőlem is besokallt, amikor én válaszokat akartam, ő meg csak fújta, hogy hagyjam, mert idő kell. (ekkor még nem szakítottunk)

majd jön, ha akar, de nem biztos, hogy az jó lesz neked... tapasztalat, velem is szórakozott hónapokig. :(

2020. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha megmondta h ne keresd, akkor azt tartsd tiszteletben! Ellenkező esetben zaklatod, a bele kifordul már tőled. Csak az ellenkezőjét éred el vele annak, amit szeretnél.
2020. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De így semmit nem tudok tenni? Tényleg az a legnagyobb tevés ha semmit nem teszek? Annyira nem érdemeltem meg ezt hogy szóba se álljon velem, szerintem én mindig rendes és korrekt voltam vele. Aztán egyik óráról a másikra kirakott egy rossz mondat után, amit nem bánt meg :(
2020. szept. 23. 10:43
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nyugi, ez van, ő így döntött. Önálló ember, fogadd el és tartsd tiszteletben a döntését. Van ilyen, hogy az embernek rosszul esik valami, tudni kell kezelni. Lesz még ilyen az életben, hogy nem azt érdemled, amit kapsz. Ennyi.
2020. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenned! Kerested, megpróbáltad, elutasító volt, nyilván neki nem apróságok az amiatt szakított, és már túl van rajta, hogy meg akarná oldani. Fogadd el a döntését, és lépj tovább.
2020. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Csak élvezi a figyelmet, de nem érdekled úgy.
2020. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1, Nem fog elfelejteni, csak mert nem beszéltek. Akkor fog elfelejteni, ha ő azt akarja - akkor fog keresni, ha ő keresni akar


2, Szakítottatok, nincs közötök egymáshoz többé. Hagyd.


3, Az apróság lehet csak neked az, a másiknak nem. Viszont lehet tényleg apróság, ezen berágni pedig elég nagy ostobaság. Az én életemben is volt egy személy, aki ezt csinálta, folyamatosan problémákat kreált a semmiből és a saját sérült világában azt úgy fordította le, hogy őt nem szeretik és bántják, ezért szakított vagy elhúzta magát (úgynevezett silent treatment-et használt). Nem mondom hogy itt is ez a helyzet, de van mikor az érzéseid és a gyengeségeid elvakítanak, miközben nem olyan a másik, mint amilyennek te gondolod.

2020. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás sosem apróságok miatt történik. Aki szakít, az nem szereti a másikat. Ez ennyire egyszerű. Az exed nem szeret téged. Akármit csinálsz,nem szeret. Gyászold el és lépj tovább. Ez a legjobb,amit tehetsz.
2020. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
#7 Szánalmas, ha valaki ennyire nem kap figyelmet, hogy magának kell kiprovokálnia...Én nem szoktam embereket szánni, mert igen megalázó, de van aki kiharcolja.
2020. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!