Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csináljuk ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljuk ezt?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés alatt olvasom, hogy az ex az ex, szakítás után menjen Isten hírével..


Nekem az annyira hihetetlen..

Nagyon sokat voltunk együtt az exemmel, tavasszal szakítottunk, mégsem tudja meglépni egyikőnk sem, hogy ne keresse a másikat.

Ideig-óráig megy, de eltelik pár nap, max 1 hét és egyikőnktől érkezik egy üzenet...


Vergődött már valaki ennyit szakítás után? Lehet még ebből valami, vagy miért nem hagy békén?



2020. szept. 23. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszokásnak hívják a jelenséget. Ez olyan, hogyha van valamilyen szenvedélybetegséged, akkor nem elég azt abbahagyni, hanem az azután keletkezett űrt valamivel ki kell tölteni. Ha nem teszed, akkor vissza fogsz mindig nyúlni a korábbihoz. Például egy játékfüggőnek nem elég azt mondani, hogy oké, mától nem játszom napi 10 órát. Ha abban a napi 10 órában 5-t csak a játékon való ábrándozással tölt el, akkor újra játszani fog. Meg hát önuralom. Kell egy döntést hozni, hogy ennyi, vége, lezártuk, menjünk tovább, ha törik ha szakad.
2020. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1+ meg hát gondolj arra, hogy valamiért csak szakítottatok. Az idő megszépíti az emlékeket, az ember ilyenkor hajlamos csak arra gondolni, hogy mi volt a jó a kapcsolatban, de ha minden csak jó lett volna, akkor még mindig együtt lennétek. Nem vagytok, gondolj erre, hogy miért nem.
2020. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzhatjátok a dolgot, de csak magatokat szívatjátok ezzel. Oka van, hogy most már ex, ennek megfelelően legalább negyed évig meg kéne szakítani a kontaktot.
2020. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

részemről ez nem csak megszokás, én szeretem őt..

nem neki kellene erősebbnek lennie és hagyni engem továbblépni, ha ő döntött úgy, hogy vége?

azt meg tudom állni, hogy ne keressem, de azt nem, hogy figyelmen kívül hagyjam, ha ő keres.. mert még reménykedem, hátha. :(

2020. szept. 23. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki, hogy ne keressen, mert ez neked így nem megy. Ennyi.
2020. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kéne elvágni a szálakat, mert ő csak azért tartja fenn a kapcsolatot, mert ugrani fogsz neki, ha úgy lesz. Saját magaddal cseszel ki, ha foglalkozol vele, holott kidobott.
2020. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Ezt úgy hívják, hogy pórázon tart. Egy ideig természetes hogy tartjátok még a kapcsolatot, de az fokozatosan elhal - ennyi idő már nagyon sok. Ha te szakítottál vele, akkor reménykedik hogy így még lesz valami, ha ő veled, akkor meg tartalékba jó vagy.


Mindenki megtapasztalt már ilyet, ezért is mondják hogy az ex az ex. Most te vagy a soros, láthatod milyen ez a semmibe hajló, végtelenségig tartható állapot. Nyilván te a remény miatt kapaszkodni fogsz belé, ezt kell felismerni és látni, hogy nem vezet sehova, csak a további fájdalomhoz. Már rég szépen haladhatnál a továbblépésedben, helyette minden olyan most, mint abban a pillanatban amikor szakított. Minden üzenetváltással újraindítja ezt az időt, hát ezt kellene lezárni és innen elkezdeni felállni. Lassan és okosan, időt adva magadnak.


Amúgy attól mert nem látod és nem beszélt róla, már rég 800x csajjal lehetett, te meg még mindig miatta őrlődsz.

2020. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy lett volna mással...
2020. szept. 23. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt tudom ha valaki igazán szeret az veled akar lenni!
2020. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!