Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan gyűjtsek erőt a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyűjtsek erőt a szakításhoz?

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni, hogy érdeklődik más nők iránt... És azt hiszi nem látom, vagy beképzelem magamnak..?! . Egyszerűen felőröl a tudata, hogy velem van és másra gerjed..

Vagy én megőrűltem?

Ezt az érzést az ellenségemnek kívánom!!

Egyedűl vagyok.. Senki nem tud segíteni..?


2020. szept. 23. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Remélem ma kicsit a trollok is kíméletesebbek lesznek..
2020. szept. 23. 11:43
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Most akkor nem képzeled be vagy megőrültél? Először biztosan írtál róla, majd azonnal visszahúztad magad. Ha még te magad sem tudod melyik, akkor mi főleg nem.


Ha szenvedsz és úgy érzed így van, akkor szakíts, hisz megakarod szüntetni ezt a helyzetet, ami a fájdalmat okozza. Ez adjon erőt, hogy kiakarsz lépni belőle és jobbá akarod tenni az életet, nem ebbe belerohadni. Egy ideig rossz lesz még utána is, nem fog egyből elmúlni, de fokozatosan jobbá válik, főleg ha megfelelően teszel érte és magadért.


Egy kapcsolatnak amúgy sincs így értelme, hogy őrlődsz és kételyekben vagy, még ha csak be is képzeled. Ha utóbbiról van szó, mert mondjuk brutális féltékenységi rohamaid vannak, akkor hagyd a kapcsolatokat egy ideig, foglalkozz magaddal először és kezeltesd a problémáidat.

2020. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Csak egyszerűen mond ki és tartsd magad ehhez!
2020. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Exem ilyen volt, folyton kétértelműen társalgott nőkkel a Facebookon és be akarta mesélni, hogy én vagyok a túlféltékeny.
2020. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavakat...
2020. szept. 23. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hidd el, hogy mindenre a szakítás a megoldás.. Miből látod? Beszélj vele róla!
2020. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!