Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő elfelejteni általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elfelejteni általában egy 1 évig tartó halálos szerelmet?

Figyelt kérdés
Jó, nyilván nem halálos, de érzékeltetni akartam, hogy mennyire szeretem. :-(

2020. szept. 23. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
1 èv volt elfogadni, meg tovàbbi 2, hogy ne őt keressem mindenkiben. Azèrt mèg nèha eszembe jut. Remèlem boldog. 🙂
2020. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-es! Meddig voltatok együtt?
2020. szept. 24. 00:08
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg mind2en eltek, akkor nem halalos.
2020. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
5 èvig
2020. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Téves. Ez így nem szeretet. A kötődésed beteges. Ez inkább társfüggőség. Pszichológus...
2020. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5/5

Ezt nekem mondtad? Miért???

2020. szept. 24. 01:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8 honap volt "tultenni" magam annyira, hogy ne o legyen minden gondolatom, mondjuk direkt kerestem kozben crushokat, akik elfelejtetik.

A szakitastol szamitott 11.honapban lett uj parkapcsolatom, akit szeretek es tenyleg szerelmes vagyok bele. De mrg most is eszembe jut, hogyha nem lettunk volna olyan forrofejuek, akkor szep eletunk lett volna egyutt.

2020. szept. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindenki elfelejteni akarja a szép dolgokat? Nem lehet, nem is kell elfelejteni. Feldolgozni kell, hogy ezek múlandó dolgok. Ez az első lépés.
2020. szept. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenben reszem-sajnos. 1 evig szinte napi szinten bogtem (nem kerestem stb). 2 ev utan tartottam ott, hogy mi mar soha nem leszunk egyutt. Aztan talalkoztam valakivel, akinek adtam egy eselyt, de a kapcsolatunk hamar zatonyra futott, mivel nem fogtam fel, hogy O nem az exem..

Hulye voltam, de nekem az a szakitas ugy fajt, mint meg semmi. Ma mar az faj, hogy hagytam magam evekig szenvedni es nem kerestem megoldast. Helyette csendben, magamba temetkezve hervadoztam.. Szerintem az emberek tobbsege atesik egy ilyen szerelmi banaton, amit nem 1-2 napig tart kiheverni. Van egy termeszetes folyamat, egy bizonyos ido, aminek el kell mulnia. En tulzasba estem..

Mostanra boldog parkapcsolatban elek egy olyan emberrel, akinel jobbat el sem tudnek kepzelni. Ha nem tortentek volna azok a dolgok, akkor mi valoszinuleg soha nem talalkozunk. Igy kellett lennie.

2020. szept. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Becsült idő nincs nekem van olyan szerelmem hogy sohasem felejtettem el
2020. szept. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!