Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen trükkjeid vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen trükkjeid vannak szakitásra? Mit teszel, ha szakitott veled valaki, akit szerettél? Mennyi idő után kezdesz randizgatni vagy szexelni mással?

Figyelt kérdés

#szakítás #újra randizni #trükkök szakitás után
2020. szept. 24. 05:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig az Vált be, hogy az első 2-3-4 hónapban minden apróság amit kaptam, elől volt, jól látható helyen, naponta bőgtem ha rájuk néztem.

Aztá szép lassan elcsomagoltam, elajándékoztam, oda adtam a kutyáimnak játszani, vagy ha olyan volt, akkor kidobtam egy egy darabot. Mindig a legnagyobbakkal kezdtem, a macikkal, párnákkal.

Aztán néhány hét alatt minden eltűnt. Amihez a legjobban ragaszkodtam, vagy amitől a legjobban bőgtem az maradt utoljára. S ha már semmi gombóc nem keletkezett akkor azt is elraktam.

Nálam ez működött.


A randikra meg nem tudom milyen rendszerem volt. De mindig sok idő után randiztam, és csak azzal szexeltem akivel már hosszabb ideje randiztam és volt rá ráció, hogy másnap nem kezd el más lánnyal randizni.

2020. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem éppen 3 hónapja hagyott el a barátnőm egy másik pali miatt,persze meg is csalt...nekem 3 hónap kellet ahozz hogy teljesen feldolgozzam a történteket...randi meg úgy van hogy ha úgy érzed hogy már más fele is tudsz nyitni akkor nyiss,ne a multba élj..Mivel én férfi vagyok a szex bármikor jöhet az csak segít jobban a felejtésben úgy vagyok vele :D persze mióta szakitottam nem vettem rá magam hogy mással le feküdjek.
2020. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!