Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhiszitek, hogy van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek, hogy van ilyen?

Figyelt kérdés

Én 27/F ő 22/L. Amikor összejöttünk, folyamatosan rajtam csüngött, állandóan irogatott, szeretett. Aztán hirtelen villámcsapásra egyik napról a másikra elkezdett flegmázni velem, két hétig szemétkedett, elvitte odáig, hogy szakítsak vele. Rá 1 hónapra már a pasiával fotózkodik. Eszem megáll milyen szemét nők vannak...


És azért, mert amíg együtt voltunk, csak arról beszélt, hogy mindig legyünk őszinték egymással, és hogy rá mindig számíthatok, ő mindig mellettem lesz és sose ártana nekem... Hát jól megettem ezt a dumát... Jól ráfáztam... RIP


2020. szept. 24. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Velem is ezt csinálta,nyugi nem vagy egyedül.
2020. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Aham, ezt benézted. Remélem tanulsz belőle. Legfőképp azt tanuld meg, hogy nem jó az emberismereted, lehet nem jó az önismereted sem. Szóval a hiba az Ön készülékben van. Egy percig se tetszelegj az áldozat szerepben. Ebben benne voltál te is, hogy így jártál.
2020. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
2020-ban ez már mindennapi.
2020. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sajnálom, hogy te is átélted ezt... Iszonyat rossz érzés... Ilyen számító nők vannak...
2020. szept. 24. 21:04
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Elhisszük, legközelebb válassz okosabban.
2020. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Vannak, ilyen pasik is.

Legközelebb legyél óvatosabb.

N28

2020. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Noren1989 ***** válasza:
89%
Könnyen jött, könnyen ment. Fogd fel így.
2020. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Remélem visszaadja neki a sors. Gyűlölöm az ilyen számító önző ribiket.
2020. szept. 24. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ne fogja fel így! A negatív dolog az életünkben a legnagyobb tanító. Vmit nem jól csinálunk, vagy nem jól érzünk. A világunk tükör. A mi tükrünk. A választott emberi kapcsolataink főleg (nem az, amibe beleszulettunk, bár vannak nézetek, hogy már azt is mi választottuk leszuletesunk előtt, én ebben nem annyira hiszek, de abban igen, hogy utána a mi fejlettségünktől függ a további emberi kapcsolataink minősége).
2020. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ilyen számító nők, igen. Nem kell reménykedni, hogy visszaadja neki az élet, inkább reménykedj abban, hogy túl tudj ezen lépni. Sikerülni fog, és ettől még nem kell minden nőt egy kalap alá venni. Ő ilyen volt és lesz, keresd tovább az igazit és ne vedd magadra. :)
2020. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!