Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire bántad meg az exeid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bántad meg az exeid?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
#8. Sztem nincs olyan, h túl későn szakítani, arra is meg kell érni.
2020. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
#11 de, van olyan. Az egyik ilyen az önbecsülésed teljes leépítése, a másik a közös gyerekvállalás.
2020. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Erről beszélek #12. 😊
2020. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Igazából csak egyet bántam meg de azt nagyon. Jöttek a jelek hogy a csaj nem normális mégis valamit láttam benne. De elcsesztem az èletemből 6 hónapot rá és utána rengeteg időt gondolkodással meg önmarcangolàssal. Miközben a csaj simán elmebeteg volt. Jah szia Nóri ha olvasod. A többit nem bántam meg mert tanultam belőle.
2020. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Egyet bánok, hogy az életembe lépett, mert nagyon megkeserítette az életem évekre, de igazából tanultam abból is. Valószínűleg mindre szükségem volt, hogy fejlődjek, remélem most már beértem arra a társra, akivel megöregedhetek.

32N

2020. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Én sajnálom, hogy a legutóbbiba egy évet, pénzt, érzelmeket, stb. belefektettem, mivel mint utólag kiderült, nem érdemelte meg. Ha akkor a mostani párommal jöttem volna össze valamilyen úton-módon, akkor most sokkal előrébb lennék.


Az az előtti kapcsolatom sem működött sajnos a tapasztalat hiánya miatt, úgyhogy ott is azt bánom, hogy ennyire akartam már kapcsolatot, így bizonyos dolgokat nem gondoltam végig. Bár ezt nem hiszem, hogy másképp csináltam volna, szerintem képtelen lettem volna rá.


Azt a sok plátói szerelmet is elvesztegetett időnek érzem, amik voltak tinikorom óta valódi tapasztalatok helyett. Részben ez utóbbi hiánya vezetett ahhoz, hogy az első kapcsolatom nem működött.


25/N

2020. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem bánok - akkor és ott annak volt az ideje. Volt persze aki palira vett, de nem bánom. Egyszerűen azért mert rengeteget tanultam belőle, az is kellett ahhoz hogy most ott tartsak ahol vagyok.
2020. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egyetlen amit mégis, hogy így tudtam rájönni, hogy mennyire üres vagyok belül és mennyire nem vagyok képes érezni mások iránt semmit. Nem volt könnyű elfogadni.
2020. szept. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Még nem bántam meg, azt fogom megbánni, ha most visszaengedem és nem fog változni semmi...
2020. szept. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg egyiket sem. Mindegyik hozzátett valamit a mostani énemhez. 2-vel meg hébe hóba érdeklődünk is egymás felől, az életünk alakulása felől. Az egyiknek már felesége és 3 gyereke is van, a másiknak meg boldog nőtlen élete ahogy ő mondja.
2020. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!