Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Enyhe depressziom van,volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe depressziom van,volt párom tudta. Mindent megprobalt hogy segítsen,dokit is fizetett Aztán rosszabbul lettem,nem realizaltam a valóságot elhagyott. Úgy érzem sosem fogadott el ezzel együtt. És nekem van buntudatom miatta. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 01:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok vita volt,nem bírta már tovább.
2020. dec. 24. 01:02
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem várhatod el senkitől, hogy felemeljen és megtartson, amikor szarul vagy. Neki nem ez a dolga, ezt neked kell magadban helyretenni, megoldani, küzdened kell!

Nem az ő felelőssége, hanem a tied. Neked kell majd megváltozni, helyretenni magad.

2020. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
A depresszio tapanyaghiany. Omega 3,B1 foleg. Etkezz egeszsegesen. Csokkents a feldolgozottat.
2020. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Deperszonalizacio, derealizaciod lett?
2020. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké. Mi a kérdés? Mert megválaszoltad, úgy tűnik.
2020. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én meg értem a kedves kérdezőt. Én is depis vagyok. Engem is emiatt hagyott el a párom. Nem bírta tovább. Őszintén tényleg nem lehet könnyű dolga az embereknek velünk de szerintem aki szeret bármiben melletted van. Én így fogtam fel az egészet hogy majd úgyis fogok találni valakit aki így fogad el ahogy vagyok. Nyugi. Te is fogsz találni valakit aki nem fog elhagyni. ❤️Jobbulast kívánok neked!
2021. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!