Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú évek után elhagyott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú évek után elhagyott, magyarázat nélkül. Várjak még?

Figyelt kérdés

6 éve éltünk együtt a vőlegényemmel, de 1 éve már kicsit viharos volt. Elérkeztünk egy utolsó esélyhez, minden rendben volt, majd telefonon egy apróságon összevesztünk. Tényleg jelentéktelen, hétköznapi kis dolog (vegyünk meg egy kis háztartási gépet vagy ne). Amin ő annyira kiakadt, hogy 1 hétre hazament az anyjáékhoz, meg már lassan cuccolgatott is haza, de nem gondoltam hogy komolyan gondolja. Kb 1 szót sem beszéltünk abban a hétben, nem éreztem hogy bocsánatot kell kérnem, úgyhogy duzzogtunk mint két gyerek.

Majd a mai napon munka után arra értem haza hogy a bútorjai, cuccai nincsenek a házban, csak egy üzenet, hogy írjam át az albi szerződést mert ő mától nincs ott, neki elég volt...

Teljesen meg vagyok döbbenve bevallom bepánikoltam, sírtam, hisztiztem, rugdostam mindent és nem hittem el hogy 6 év ennyi volt... És hiába hívom nem veszi fel, messengeren is csak néhány mondatot írt, és most nem hiszem el hogy a kis háztartási gép miatt neki vége van 6 év....


Értem én hogy sok volt neki a feszkó, nekem is sok volt, főleg hogy én tudatosan alkalmazkodtam mindig, de ő nagyon sértődékeny, de legszívesebben leüvölteném, hogy miért kellett ennyi miatt ennyire hirtelen összetörjön....


Mi az oka szerintetek annak hogy ennyire hallgat, még egy normális magyarázatot sem ad? Hát ennyire nem jelentettem neki semmit? Kérdőre vonjam kerek perec Vagy várjak néhány hetet és talán magától megszólal? Vagy magyarázat az hogy "neki elege van"?

Meg fogok bolondulni...


Én 22

Ő 25


2021. febr. 14. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez nem egy turmixgép miatti feszkó.

Igen...van az a szitu, amikor már nincs mit mondani mert előtte évekig próbáltad.

Fogadd el!

Majd kicsit lecsillapodtok és tudtok normálisan beszélni.

Mondjuk vissza már nincs értelme csinálni.

2021. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Más van a képben, akkor ilyenek. Nyilván nem a botmixeren borult ki.


1 éve kacsingat kifelé, mostanában akadt horogra valaki.


40/N

2021. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy valószínűleg az első csaja voltál, nem is értem, mit vártál... hogy 1 nővel legyen 19 éves korától élete végéig?


Nagyon unhatott már téged + végighisztiztél 1 évet.

2021. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Mit kell ezen magyarázni? Neki ez nem volt olyan jelentéktelen, ahogy az se, hogy szemrebbenés és szó nélkül nézted, ahogy elkezdett kiköltözni. Nem tettél ellene semmit, mert szerinted neked van igazad. Izgágád van, pasid nincs. Ennyi.

Az, hogy ez volt az utolsó esélyed, eddig te nagyon nem vetted komolyan. Ő meg beleunt az állandó hisztikbe. Több esélyed nem lesz, felesleges várni a csodát.

2021. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
A negyedik kicsit durván fogalmaz, de talán nála van a pont.
2021. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A telefont pedig ilyenkor azert nem veszi fel, aki szakit, mert nem akarja, hogy megingassak. Nagyon komolyan gondolja, es vegig akarja csinalni.
2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ő beszélt velem mindig csúnyán, ő kavargatott más lányokkal, én néztem el neki mindent, de utolsó évben már nem bírtam én sem. Ő meg csak rákontrázott. Nem érzem hibásnak magam, mert szívem lelkem kitettem érte, ez az utolsó esély is kb azért született meg, mert térden állva könyörögtem hogy higyjen benne hogy mi tudunk jól működni... Utána jó is volt minden, minden a régi, így ment ez egy hónapig... És ez ment el nála azon a telefonbeszélgetésen.


És csak azért néztem végig, hogy cuccol, mert azt hittem csak a munkásruháit meg a szennyeseit hordozgatja...


Teljesen összetörtem, nagyon sok melóm volt ebben a kapcsolatban, és most úgy érzem mintha a szívem kiszakadna a helyéről, rendesen remegek már a szomorúság és a kétségbeesés miatt. Szerintem ebben lett még volna több is, alig akarom felfogni hogy szerinte nem. Pedig társak voltunk, bajtársak, legjobb barátok, kb az egyetlenek egymásnak....

Hát ez van....

2021. febr. 14. 19:52
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, mit kell ezen magyarázni? 1 éve marjátok egymást. Tökéletesen elég magyarázat az, hogy elege van ebből a pasinak. Neked sem jó a folytonos civakodás, meg hogy mindenen megsértődik a pasi.

Igen, fogadd el, hogy ez ennyi volt. Az exednek ért annyit az a 6 év, hogy nem akarja még több évnyi veszekedéssel megcsúfítani.

2021. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De neki ez nem is fájhat??
2021. febr. 14. 19:55
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Régóta érhetett benne ez az elhatározás, csak Te nem vetted észre (mert nagyon szeretted? Lehet...).
2021. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!