Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam meg a csajomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a csajomnak hogy szexre kellett csak?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a csajommal de már unom nagyon, igazából sosem szerettem. Nem ütötte meg soha a szintemet, csak valahogy így egyszerű volt, volt kibe üríteni. Csak egy ürítő ládának használtam. Hogy adjam a tudtára?

2021. febr. 24. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szereted provokálni az embereket, igaz? :-)
2021. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Így, ahogy ide leírtad. Hadd örüljön, hogy megszabadul tőled, és csak normálisabbat fog találni.
2021. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést. A szemébe úgyse mernéd így ahogy van megmondani, inkább felszívódnál és elghostolnád, mint egy töketlen féreg
2021. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek a trollt.
2021. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas még ezeket az ócska kérdéseket idefosni?!
2021. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a markodnak hogy mondanád meg?
2021. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gagyi trollkérdés. :/
2021. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondd el neki, amit ide kiírtál, de ne kérdőjellel a végén, hanem PONT-tal.
2021. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát persze, hogy hazudsz valamit, amibe tud majd kapaszkodni. Valami hibájára, ami egyébként nagyon nehezen elviselhető, vagy kevés, de aminél nagyjából érthető, hogy az miatt szakít vele valaki. Én azt szoktam mondani, nem adja meg azt az érzelmi szükségletet, amire vágyom, bár ez általában igaz is. Csak a hibáira tudjon reflektálni, az a fontos.


Egyébként nem tudom, mennyire kamu a kérdés, de elég reális gondolatok szerintem. Bár, amikor ilyesmit gondoltam, nem tisztán ez volt, akartam jót is a lánynak, örültem hogy jól érzi magát, de igazából gyors kalandnak kellett, hogy megnézzem, vele milyen egy párkapcsolat.

2021. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy épp azon agyal, hogy hogyan mondja meg neked, hogy csak élő vibrátornak használt téged, mert másra nem vagy alkalmas, de időközben már talált egy férfit maga mellé, szóval ideje lenne elhúznod az életéből.


Amúgy meg süt a kérdésedből, hogy trollkodás.

2021. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!