Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mièrt csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mièrt csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


November végén összejöttem egy sràccal, minden szuper volt folyton együtt voltunk mindig keresett aranyosan viselkedett cukikat mondott a szex is jó volt. Így megmertem nyílni én is ès szerelmes lettem de úgy igazán. Majd január elején valami történt ès nem keresett annyit, nem is jött annyit csak néha néha. Februàr elején pedig azt mondta idő kell neki hogy átgondolja. Hagytam neki 1 hetet bár azalatt nem is keresett. Én néha írtam neki, de aztán màr azt sem. Mert nem reagált semmire. Mikor màr meguntam megkérdeztem a legjobb barátját ő tud e valamit róla , pàr nappal később jött is az üzi hogy nem akarja màr ezt. Meg sem akarja beszélni. Ok. Mondtam neki, hogy a cuccait vigye el van kulcsa amikor nem vagyok itthon (így akarta) több hét eltelt, azóta elköltöztem onnan ahol addig laktam nem jött. Facebook csoportokban piszkál ha posztolok, hogy menjek a tinderre stb. Aztán elég gonosz módon üzenget. Szerintetek mibaja van?


2021. márc. 8. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
79%
Az a baja, hogy ostoba. Ignoráld.
2021. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!