Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehetném túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam azon,hogy szakított velem? Már eltelt 2 hét

Figyelt kérdés

8 hónapot voltunk együtt a párommal (39F), minden rendben volt a kapcsolatunkkal, neki volt már egy házassága, akkor váltak mikor mi ismerkedtünk,de ő ''erőltette'' hogy legyen belőlünk valami, én akkor nagyon visszakoztam a dologtól, de aztán annyira belemerültünk hogy nagyon beleszerettem az idők múlásával . Voltak veszekedéseink, de sose voltak akkorák, hogy annak szakítás legyen a vége. Egy utcában lakunk egy faluban, ahol a majdnem mindennapi találkozás egyszerűen ment. Sok közös program, sok terv a jövőre nézve, összeköltözés, nyaralás.. Nem is hittem azt hogy hitegetett volna.

2 héttel ezelőtt szinte mindegyik barátnőm kezét megkérték és ezzel volt tele a facebook, amit én egy találkozás alkalmával meg is mutattam neki,de csak megmutattam neki mert ismerte őket, semmi hátsó szándékkal hogy ő neki is kéne, mert nem, korai lett volna ez nagyon a kapcsolatunkban.

Ott akkor történt vele valami, utána elkövetkező 1-2 napban hideg lett velem, felvett egy bunkó eltaszító stílust, és alig keresett. Én kérdeztem mi a gond, mi történt, azt mondta neki ez sok volt és ő ezt így nem bírja tovább. Ott már hiába mondhattam neki hogy de nekem nem volt azzal semmi szándékom hogy azt megmutattam neki.. Ő azt mondta hogy nem akarja velem a kapcsolatot folytatni, nem bennem van a hiba ezt ne is gondoljam, ő bizonytalanodott el. És így ennyi történt. Azóta teljesen kivagyok. Mindennap látom így hogy utcabeli, a napjaimat ő tette egésszé, és most iszonyatosan magányos vagyok és elveszett. Tudom az idő majd segít, de állandóan azt figyelem mikor indul el otthonról, kattogok azon hogy hova mehet, talán valakije lehet? Teljesen belebolondultam. Sose voltam szerelmes senkibe,sose élveztem senkivel semmit de vele mindent. Őröl a bűntudat hogy miért kellett nekem megmutatnom neki... Nem tudom túl tudom e tenni magam rajta. Csak sírok és teljesen felborult az életem.

25L


2021. márc. 10. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy vársz még 2 hónapot... 2 hét semmi
2021. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Őröl a bűntudat hogy miért kellett nekem megmutatnom neki... "

Ezért ne legyen bűntudatod. Őszintén, szerinted normális, ha már attól így kihátrál valaki a kapcsolatból, hogy mutatsz neki pár eljegyzést? Ő nem kommunikált veled...39 éves, felnőtt ember létére.

2021. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Ott már alakult valami hidd el csak nem akart még lépni...így, hogy mutattad neki a képeket ezt látta jó indoknak, hogy lelép és ennyi. Gyávaság ilyenre fogni a szakítást és így lelépni meg kellett volna mondania, hogy már van alakulóban más is.
2021. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt elhinni, hogy lenne neki valakije.. Mindent megadtam neki és bármikor amikor smst dobott, hogy menjek át hozzá.. ami szinte majdnem minden nap volt.. Imádtuk egymást, annyira bújt hozzám meg puszilt.. nem is értem
2021. márc. 10. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
40 éves vén fószer épp kilép egy házasságból, beleunt az egészbe, inkább csak kalandra vágyik friss, hamvas punc1val, erre a fiatal, hamvas punc1 meg esküvős képekkel bombázza, szerinted? Most inkább keres egy másik fiatal punc1t, aki nem akar tőle többet.
2021. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Szerintem is csak kalandot keresett. Aztán célzásnak vehette a dolgot, azt hitte, hogy várod, hogy tovább lépjen. Ő meg gondolta, hogy akkor most gyorsan kilép. Sajnos ezért nem jó, ha totál más életszakaszban vagytok. Ő egy elvállt, Te meg még így nem voltál senkibe bele esve.

Szerintem sz×rd le. Lesz jobb. Én is ferfiasan bevallom, hogy volt hogy meg is könnyeztem a szakítast, de mindig lett "jobb". Akkor meg örültem utólag, hogy egyedülálló voltam és ilyen "szuper párom" lett. Aztán idővel lett nála is "jobb" (a házasságok 30% válással végződik, a maradék felét meg egyben tartja a gyerek/vagyon stb.).


Per pill nincs Nekem sem párom. De tudom, hogy úgyis lesz:)

2021. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbálom pozitívan felfogni amennyire lehet, próbálom magamba beszélni hogy ez egy jó kaland volt nekem is, megtanultam szeretni és törődni a másikkal, ebből én csak tanultam, de nagyon nehéz
2021. márc. 10. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt inkább arról van szó, hogy most lépett ki nem rég egy házasságból. Valószínűleg tényleg nem akar most ennyire elköteleződni. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne szeretne téged és ne gondolná komolyan. De valószínűleg a képek láttán jött a nagy felismerés benne, hogy hozzá képest mennyire fiatal vagy és valószínűleg te ha nem is most de pár éven belül szeretnél majd házasságot, gyereket stb

Ő meg nem biztos, hogy ugyanígy gondolkodik

Talán azt érzi, hogy hiába szeret másra vágytok hosszú távon vagy más a terve mindkettőtöknek a közeljövőre nézve.

A korkülönbség nem jelenti azt, hogy ne szeretne vagy ne gondolta volna komolyan. Hülyeség rögtön ezt feltételezni.

Szerintem inkább csak megijedt.

28/N

2021. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!