Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok ahol szakitás után a másik fél azt mondta hogy jó lenne beszélgetni ez után is, vagy csak legyünk barátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire tud gáz lenni? Mennyire gondoljátok ezt undoritónak?

2021. márc. 18. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Undoritó
Kicsit sem az
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A legyunk baratok duma nem egyszer megvolt. Kepzelheted, mennyire voltunk azok. Valakivel a mai napig nem is beszeltunk azota. Nem is baj. En ha lezarok valamit, reszemrol vege. Es nem akarok baratkozni, mert eleve nem baratinak indult a kapcsolatunk.
2021. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Undorítónak nem gondolom, de nyilván függ attól, hogy hogyan váltak el a felek.

Az én tapasztalataim alapján ezt egy pasi akkor mondja, amikor nyitva akarja hagyni a lehetőségét annak, hogy x hónap múlva visszamásszon hozzád, ha épp nincs neki senkije.

De ez csak az én tapasztalatom, van, akivel szakítás óta nem vagyok hajlandó beszélni sem, van, akivel amúgy ha egy társaságba kerülünk, összefutunk, tök jól elvagyok, de amúgy kifejezetten baráti kapcsolatban egyik exemmel sem vagyok és én ehhez tartom is magam, mert még a végén azt hiszik, visszakaphatnak :D

2021. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
AZONNAL tiltom, törtöm, ignorálom a másikat. Nem vagyok csicska, hogy jó pofizzak, miután szétmentünk.
2021. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Az exemnek vannak ilyen próbálkozásai pár hetente.. Új profilokról és új számokról.. :D mondanom sem kell, hogy nem kívánok vele barátkozni, ugye? :D

Ha nem kellettem párnak, akkor pajtinak se kelljek. Van nekem elég, nélküle is. Ő meg keressen mást, ha magányos.

2021. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért gáz, mert amelyik fél ezt mondja, annak nincsenek már érzései, viszont a másik félnek még lehetnek, és ezzel iszonyatosan a lelkébe tud gázolni. Velem 1x volt ilyen, és úgy éreztem nem vagyok elég jó, mint nő, ha ilyet mond nekem egy férfi. Hisz előtte sokkal több volt köztünk, mint barátság. Nekem nem ment.
2021. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Persze, volt. Mivel nem haragban váltunk el, csak megbeszéltük, hogy a kapcsolat nem működik közöttünk, mert túlságosan más a személyiségünk, más a jövőképünk és így nem jó, de attól még jól kijöttünk, szóval felmerült, hogy barátok maradhatunk-e. Nyilván nem szoros barátságra kell gondolni, csak hogy néha beszélgethetünk egymással és nem szakítunk meg végleg minden kapcsolatot. Nem gondolom, hogy ez undorító lenne. De amúgy nem működött és nem maradtunk barátok, évek óta nem is láttam és egy szót se beszéltünk. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy gáz, hogy akkor megkérdezte.
2021. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Szakítás után rövid idővel ilyesmibe ép elméjű ember nem megy bele. A többi (mint én is) majd megtanulja. Nem vagyok azellen, hogy az ember normális, már-már tényleg baráti kapcsolatot tartson az exével, de az nem szakítás után egyből fog bekövetkezni. Lezárni, feldolgozni egyedül kell, nem úgy, hogy még jópofiztok egymásnak. Ha utána is érdeklitek egymást, mint embert, miért ne. De millióból az egy, aminél ez tényleg így működik. Általában az egyik fél a magányát enyhíti, vagy a szakítás élét próbálja (elég idióta módon) elvenni, nem pedig valódi kapcsolattartási szándék. Ezért kb a legtöbb esetben felesleges időpazarlásnak, és önmérgezésnek tartom.

Számomra mondjuk annyiból hatásos volt, hogy több exből is így ábrándultam ki, mert idővel tisztult a kép, és szomorú volt, amit láttam.

2021. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az én exem csak annyit akart hogy beszélgessünk, én nem mentem bele mert minek? Semmi értelme szerintem
2021. márc. 18. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk működött, hogy barátok maradtunk. Párkapcsolatilag nem működtünk, barátilag viszont eléggé. Mindkettőnknek van párja, hármasban, négyesben is el szoktunk járni, néha ketten leülünk beszélgetni. Egyikünk sem akar a másiktól semmit, boldogok vagyunk a párjainkkal. Igazából mi lennénk az utolsók, akikre érdemes lenne féltékenynek lenni, mert nulla vonzódást érzünk egymás iránt, illetve egyikünk sem tudná megadni a másiknak azt, amire párkapcsolatilag szüksége van.

Biztos sokak szerint ez bizarr, meg mit tudom én, de különösebben nem izgat. De az tény, hogy ez csak akkor működhet, ha nincsenek párkapcsolati érzelmek.

2021. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én valahogy nem tudok törölni senkit az életemből, főleg ha éveken keresztül bolondoltunk egymásért. Nagyon csúnyán váltunk el, sok mindenen keresztül mentünk így is. Tartjuk a kapcsolatot, azért csak jó tudni, mi újság a másikkal.
2021. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!