Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exem megőrült és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem megőrült és azt mondta hogy szerinte nárcisztikus vagy pszichopata vagyok akkor már sosem fog velem szóba állni?

Figyelt kérdés
Teljesen bekattant. Elkezdett ilyeneket olvasni meg ilyen tartalmakat nézni és azt mondta hagyjam békén örökre mert én rossz hatással vagyok rá. Szerintem meg magát kergeti az őrületbe. Engem csak érdekel hogy van, ettől nem leszek beteg szerintem. Most békén kellene hagynom míg lenyugszik? Nekem fontos ő és csak jó lenne tudni néha hogy van.
2021. ápr. 10. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani, ha fáj a hasad és belgyógyászhoz mész, akkor szervi eredetű, ha pszichológushoz akkor a stressz miatt lesz.


Ha az ember felfedez párhuzamokat, akkor hajlamos ráhúzni az egész koncepciót valamire amire talán nem is illik pontosan. Én hanyagolnám a nőt a helyedben. A nárcisztikusnak ez nagyon nehezére esne, ha neked nem esik, akkor nem vagy az.

2021. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azt látom, amit írtál. Az EXED nem szeretné veled tartani a kapcsolatot, te meg nem akarod annyiban hagyni.

Nem mondom hogy narcisztikus vagy, de emberként se normális, hogy kérése ellenére nem vagy hajlandó leszállni róla.

2021. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom hanyagolni. Az életem jelentős része és mindig is fontos marad nekem attól hogy véget ért a kapcsolat. Én jó szándékból kerestem meg párszor hogy hogy van és mi van vele. Erre állandóan nekem esik majd letilt. Én csak nem akarom őt idegenként kezelni ennyi év után ennyi.
2021. ápr. 10. 11:37
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
3, Ez szép gesztus és semmi baj nincs vele. Hacsak annyi nem, hogy ez kétoldalú kell legyen.
2021. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta őt is érdekli mi van velem de jobb ha nem beszélünk többet.
2021. ápr. 10. 11:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy 100%-ban igaza van a nárcisztikussággal kapcsolatban, hiszen nem ismerlek titeket.


A #3/5 Kérdező kommentjétől viszont picit felfordult a gyomrom. Előadod, hogy jaj, te csak jószándékból teszel mindent, mert ő mindig is fontos marad. Közben az exed kinyilatkoztatta, hogy ő nem akarja veled tartani a kapcsolatot. Ezen mi nem világos? Ha fontos számodra, és azt kéri, hogy hagyd békén, akkor nem keresed. Nem keresed, mert fontos neked ő, és fontos, hogy mit akar.


Ha valakit az akarata ellenére is folyton keresünk, azzal nem tartjuk tiszteletben a döntését. Olyan, mintha a tulajdonodként tekintenél rá.


Nem mondom, hogy ettől már személyiségzavarod van, de ez biztos, hogy egy nárcisztikus vonás. Ő NEMET mondott neked, nem akar veled többé beszélni, fogadd el. Tartsd tiszteletben, és gyászold meg magadban a kapcsolatot. Ha úgy érzi, hogy rossz hatással vagy rá, akkor valószínűleg rosszabb lelkiállapotban van veled, mint nélküled... Igen, ilyenkor a legjobb megoldás külön menni, és az egészséges lelkületű emberek ezt be is látják, nem pedig kötik az ebet a karóhoz, hogy "JAJ, DE NEKEM OLYAN FONTOS VAQGY."

2021. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is így akarta leépíteni a kapcsolatunkat... csúnyán elhanyagolt, elégedetlen volt velem, nem vagyok olyan mint más, neki mindegy hogy együtt vagyunk-e vagy sem. Azt se tudja miért van még velem. Világosan látható hogy nem szeretett. Nem tudom, miért nem szakított, talán mert világéletében rettegett a felelősségvállalástól... hát szakítottam én. Viszont én annyira szerettem, hogy a mai napig megvisel ha megpillantom véletlenül is, azonnal visszaránt a mélypontjaimra. Ő meg totál abban a hitben élt hogy mi majd most haverok leszünk. Bele se gondoltok mit érez a másik, mi? Csak a te kis jóérzésed meglegyen, mert neked aztán fontos. Idióta!
2021. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te minek akarsz kapcsolatban maradni olyannal, aki szemmel láthatóan utál és nem kíváncsi rád?
2021. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogy nem gondolja komolyan és a szíve mélyén jól esik neki hogy gondolok rá. Volt már hogy szakítottunk aztán mégis újra össze jöttünk. Tehát tudom hogy szeret engem. Nekem meg hiányzik mert más sosem fog annyira ismerni és megérteni meg elfogadni mint ő. Van már nekem más de valahol akkor is hiányzik és tudni akarom mi van vele. Szerintem ez nem bűn ennyi év után.
2021. ápr. 10. 12:04
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg blöehh.

Kezd körvonalazódni, hogy nem az exed őrült meg, és valószínűleg jól tippel, ami a nárcisztikus személyiségzavarodat illeti.

2021. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!