Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5ev után szakítottam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5ev után szakítottam vele erre összejött mással?

Figyelt kérdés

5ev után szakítottam volt párommal (26-26)...

(Nem akart változtatni a viselkedésén, nem csinált soha semmit ..)

Haza koltoztettem.

De egy hét múlva megbántam.(hiányzott).azt akartam, hogy, jöjjön vissza....mondta, hogy nagyon megbantottam és egyenlőre képtelen vissza jönni mert akármikor szakithatok újra..

Számítása rá egy hónapra elkezdett hivoogatni hétvégente (amikor valakitől fülest kapott ,hogy, randizol) Írta, hogy, szerelmes belém nagyon hiányzom de nem működne sajnos kettőnk között...mert fél, hogy újra szakitanek.

Ez volt áprilisban.

Majd most látom, kikerült Facebookra, hogy március óta kalcsolatban van.(szakítás után egy hónappal)

Én eközben akivel ismerkedni kezdtem azzal a lánnyal megszakítottam a kapcsolatot miatta azt hittem tényleg szeret



2021. máj. 2. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi a kérdés? Örülj, hogy megszabadultál egy hazug manipulátortól.
2021. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szakítottál Vele,aztán meggondoltad...ismerkedtél...aztán Ő is meggondolta... Bízzátok a sorsra. Ismerkedjetek,aztán majd kiderülnek a továbbiak. A sérelmeken nehéz túllépni,néha lehetetlen is,és néha nincs is értelme. Ezért kell a szakítást és a kimondott szavakat meggondolni.
2021. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ott cseszted el, hogy vissza akartál hozzá menni. A gyászfolyamat természetes része, hogy hiányzik, ilyenkor nem szabad bedőlni az agyadnak, hiszen a problémák amik miatt alapból szakítottál ugyanúgy fennmaradtak volna, semmi értelme nem lett volna az egésznek. Jól tette, hogy tovább lépett, neked is azt kéne.
2021. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

így jártál.

mi a kérdés?

2021. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tovább lépett ?

Nekem az a fura, hogy, már egy hónapos kapcsolata van és nekem írogat.hogy szeret...stb...tagadta, hogy, lenne bárki is..csak most facera hirtelen kikerült....

2021. máj. 2. 11:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ami a fészre kikerül, az szentírás ugye? Az valami hivatalos dokumentum? Nem mindegy ez már neked? Kidobtad őt. Te magad se tudod eldönteni, hogy mit akarsz, akkor tőle miért várod el?
2021. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás után még hány évig kellett volna utánad epekednie, hűségesen, hátha meggondolod magad?

Te mondtad ki, hogy vége. Erre csodálkozol, hogy vége.

Szakítsatok meg minden kapcsolatot, tiltsd le facen, töröld a számát, és lépj tovább.

A másik lánnyal pedig magad miatt szakítottál. Nem tudod, hogy mit akarsz, ezért játszol mások érzésével.

2021. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszett a viselkedése, szerinted soha semmit sem csinált, akkor mi a francot akarsz még tőle?

Irigyled, hogy talált olyat, akinek megfelelt a viselkedése? Ez bssza a csőrödet?

2021. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem értem ezt, mintha az exetek a tulajdonotok lenne.


Valahol le van írva, parancsba , törvénybe van foglalva, hogy szakítás után legalább fél évig nem lehet senkid???


Nincs itt kötelező gyászidőszak, szakítottatok kész vége, ami akkor volt az akkor volt, meddig kínlódjon még 10 évig? mire várjon?

2021. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akartál vele lenni, most pedig már késő bánat. Ez benne van a pakliban, máskor jobban gondold át, hogy mit teszel.
2021. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!