Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal 8ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal 8ev után. Úgy érzem, hogy belehalok?!😭

Figyelt kérdés

Volt köztünk egy olyan probléma, amit évek óta nem tudtunk megoldani.

Úgy éreztem, hogy mindig én töröm csak magam, ő sosem. A hétvégén betelt nálam emiatt a pohár és megkértem, hogy költözzön el.

Ma már a másik szobában alszik, a héten keresünk neki lakást.

Ő azóta csak sír kb, teljesen össze van törve, nem akar elengedni.

És őszintén én is ezt érzem, napközben próbálom tartani magam, de az estéket végig sírom. Ő a családom, szinte az első perctől kezdve együtt is élünk, de ez egy olyan áthidalhatatlan probléma köztünk, ami később ugyanide vezetne, így még jobb most véget vetni neki.

Még azt sem tudom, H másoknak hogy mondom el, esküvőt várt mindenki, nem ezt. De ez még a legkisebb gond, csak most eszembe jutott ez is.


Ilyen jó érzésű férfit, aki ennyire szeret, szerintem sosem fogok már találni, és ezzel elrontom az egész életemet ahelyett, hogy elnyomnám magamban ezt a gondot és tökéletes életünk lenne. Mert ezen kívül minden tökéletes vele.

A gond az, hogy kb nulla szexuális életünk van, és akárhogy akartam rajta változtatni, nem partner benne. Már mindent IS kipróbáltam, szakembernel is voltunk.


Aki volt már hasonló helyzetben, hogy lehet ezt kibírni? 🙁


2021. máj. 24. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nehezen. A hétvégén szakítottatok, maximum 2 nap telt el. Persze, hogy nagyon fáj, és nagyon nehéz.


Én 5 éves kapcsolat után (amiben mondjuk nem volt együttélés), kb. 5-6 hónap után érzem, hogy igen, el tudtam engedni, de az utóhatásai még mindig fájnak az egyoldalú kapcsolatnak. De már nem annyira. Idővel túljuttok ezen, és találtok mindketten egy hozzátok jobban illő párt.

2021. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Amíg ott él veled, nem lesz jobb. Minél előbb menjen el, onnantól kezdve 2-3 hónap amíg rendbe jössz.
2021. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Amint elkoltozik jobb lesz. Addig ki kell bírni valahogy..
2021. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Az idő minden sebet begyógyít. Igyekezz lefoglalni magad dolgokkal, amíg ez a szörnyű fájdalom nem enyhül, foglalkozz a hobbijaiddal, találkozz a családoddal, barátnőiddel stb.


A szex pedig természetes igénye az embernek, senkitől nem várható el, hogy szex nélküli kapcsolatban éljen. (Ilyesmiben nekem is volt részem egyébként, és én is azzal áltattam magam, hogy minden más milyen frankó pedig, de így utólag már világosan látom, hogy minden más sem volt frankó egyáltalán. Ha valahol abszolút nincs vagy alig van szex, annak általában valami komoly oka van.)

2021. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Marhára szerethet tényleg, ha már bottal se piszkál meg mióta is...?


Gondolom jó voltál neki arra, hogy meg legyen oldva a lakhatása. Ha nem akar veled szexelni, akkor nem vonzódik hozzád. Vagy elmúlt irántad, amit valaha érzett, vagy van már valaki más a szívében vagy elkezdett a saját neméhez vonzódni. Oké, lehet még betegség, de mást nem nagyon tudok elképzelni, szerintem nem szeret már téged nőként. Emberként biztos szeret, azért viseli meg a szakítás, no meg nem lesz olyan kellemes az albérletben...

2021. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Impotens?
2021. máj. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem impotens, a férjem is ilyen, nulla testi szükséglet szex terén.

2021. máj. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még élsz?
2021. máj. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha megfordult a fejedben hogy elhagyod,ne táncolj vissza,csak azért mert nehéz.Kapaszkodj meg!Kell vagy két év,hogy helyre gyere.Nekem 17 éves kapcsolatom ment tönkre és ennyi kellett,amíg lelkileg helyre jöttem.Utolag örülök a döntésnek,hisz most 100x jobb!Neked is jobb lesz!Inkább élj egyedul,mint egy rossz kapcsolatban!
2021. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és ez egy baromság hogy nem fog szeretni jobban téged senki!Mi is a szex hiánya miatt mentünk szét+önző is volt.Ő már nem akart gyereket,esküvőt stb.Most 6 éve férjnél vagyok,született kislányom.A szex...hát nem részletezném,de olyan szerelmes vagyok..😁😁🙈Ilyen tökéletes soha nem volt még!Szoval soha ne a jelenen rágódj,hanem gondolj a jövődre!Nem fogod elhinni mikor mérlegeltem,hogy szakítsak vagy nem,a még meg sem született kislányomra gondoltam!Hogy ha vele maradok,soha nem lesz!Előző voltam!
2021. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!