Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás kiheverése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás kiheverése?

Figyelt kérdés

9 év után szakítottunk a barátnőmmel. Az utóbbi időben már érezhető volt, hogy kihült a kapcsolat, amolyan megszokás volt már csak. De ennek ellenére én nagyon szerettem, és bármit megtettem volna érte! Aztán felbukkant nála egy harmadik személy, és végül ő kezdeményezte a szakítást. Szépen beszéltük meg a dolgot, és békében váltunk el.


Viszont nem tudom kiheverni, állandóan csak ő jár a fejemben, hiányzik. Nem tudok mást elképzelni magam mellett, és nem is szeretnék mást. Szinte azt sem tudom, hogyan kell leszólítaninegy lányt.De attól tartok, végleg vége a kapcsolatunknak.


Mégis mennyi időbe telik kiheverni egy 9 éves kapcsolatot?


2021. jún. 8. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltságot és azzal foglalkozz, ne gondolj a volt csajodra!
2021. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy annyi hónap, ahány évig tartott a kapcsolat.


Nálam ez kb. be is jött, 5 év után kb. 5 hónap alatt éreztem azt, hogy már túl vagyok az exen, és készen állok ismerkedni.

2021. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam, hogy a kapcsolat idejének a fele is lehet a "gyászidő". Remélem nem így van, mert akkor nekem még van másfél év az eddigi másfél után, neked pedig 4,5. Ha nem laktok túl közel egymáshoz és nem találkoztok talán könnyebb lesz. Nekem azt tanácsolták itt az oldalon, hogy ismerkedjek meg járjak ide oda, ez segített ha szétcsaptam magam bulikon, viszont sajnos csak ideig óráig. Remélem más fog tudni egy jó választ erre amiből tanulhatunk.
2021. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 7,5 év után szakítottunk, bár az csúnya szakítás volt. 7.hónapban járok. Már egész jól vagyok, de van még 1-2 mélypont, hullámvölgy. Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy mást közel engedjek magamhoz. De már őt sem szeretném, mert csúnyán bánt velem a végén. Ettől függetlenül még mindig rengeteget gondolok rá.

Szerintem az lesz az a pont, onnan fogod tudni, hogy már jobban vagy, hogy elengeded ezeket a dolgokat és elfogadod, hogy időbe telik ez a folyamat. Nincs rá szabály, hogy mennyi ideig tart a gyász.

Én nem tartom cikinek, hogy még mindig sokszor úgy érzem, hogy nehéz és fáj. Annyi, hogy aki nem kíváncsi rá, annak nem beszélek róla és nem depizek már. De attól még belül rossz. Meg kell élni ezt is, sajnos ez van.

2021. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kötődsz hozzá. A kötődés egy nagyon erős kapcsolódás. Én azt javaslom, hogy a gyász folyamatát kövesd le!


Ehhez legfőképpen az kell,hogy minden kapcsolódási lehezőséget szüntess meg vele, ésminden rá emlékeztető dolgot... égess el!

Illetve hogy tereld el a figyelmedet! Munka, hobbi,barátok, tanulás... ha nincs időd ré gondolni,akkor sokkal könnyebb elviselni a hiányát.

2021. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!