Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Mit tennétek, ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a párotok a kapcsolatotok eleje óta potencianövelőket szed, azok nélkül teljesen impotens?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Nagy valószínűséggel szakítanék.
2021. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Szakítanék
2021. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves? 45 vagy 20? Van már gyerekem vagy majd 7 év múlva akarok 3at?

45 éves nőként totál nem érdekelne, jelenleg 20 éves nőként akinek majd 7-8 év múlva lesz igénye 3 gyerekre nagyon is érdekelne...

2021. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi, hogy férfiként írok, de nem az a lényeg, hogy föláll neki? Mert az, hogy most mitől áll fel szerintem már másodlagos, de javítsatok ki ha tévedek.
2021. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem mindegy, hogy mitől áll föl. Ha nem áll fel simán rám, akkor úgy érzem, nem vagyok elég vonzó.

Volt egy problémás partnerem, akinek nem mindig állt fel vagy a legváratlanabb pillanatban lekonyult. Már ez is kiakasztott, be se tudtam már indulni a tudattól, hogy lehet hogy most se fog összejönni. Tényleg, olyan kiábrándító volt, hogy már nem is nedvesedtem. Amikor először bekent valami nem tudom mivel, síkosító gyanánt, ott tudtam, hogy végünk van. Nekem nem kellenek ezek a sza...rok. Ha nem tudunk egymásra gerjedni, akkor nem kell ezt erőltetni. A testem tiltakozott ellene. Soha nem voltam így senki mással, de vele nem ment, csak becsaptam magam, többé nem fogom lejjebb adni csak azért, hogy legyen szexben részem.

2021. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem nem mindegy, hogy mitől áll föl. Ha nem áll fel simán rám, akkor úgy érzem, nem vagyok elég vonzó."


Tehát ha mondjuk keringési problémája van és csak így á

ll föl, akkor hiába tart vonzónak nem kell a pasi...te jó ég...

2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
6-os, van az a kor, amikor a szexualitást el kell engedni. Az illető vonzerején is érződni fog, ha egészsége és a kora miatt már csak segédeszközzel képes a szexre, tehát nem fogok igazán vonzódni hozzá. Ahogy hozzám se fognak vonzódni, amikor ráncos fonnyadt öregasszony leszek.
2021. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

7! Egyrészt nincs ilyen kor, hogy "el kell engedni" ez ilyen viktoriánus kori szemlélet, hogy 60+-osan már aszexuális vagy, nem vagy, tehát már itt hatalmasat tévedsz.

másrészt az impotencia, vagy általában az erektilis diszfunkció -ez még nem teljes impotencia- már sok harmincas férfit is érint.

Csak egy példa, aki született cukorbeteg, azoknak pont az ilyen jellegű keringését csinálja ki elősnek a betegség, nem látod rajta kívülről, lehet sportos, izmos 35 éves hapsi, csak mikor megismered vallja be, hogy van inzulin pumpája. Ez is oké, azt hiszed, hát jól van más meg vérnyomáscsökkentőt szed...na ja csak több évtized cukorbetegen simán hazavágja az erekciódat, attól még lehetsz látszólag egészséges, de könnyen lehet neki már csak "segédeszközzel" megy a dolog.


Most lehet én vagyok a hülye, de ha az én párom lenne súlyosan beteg, akkor nme azt nézném, hogy most akkor mi módon van szex örülnék, hogy egyáltalán képes rá.

2021. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy miért nem áll fel neki. Ha pl mentálisan nincs valami rendben, akkor szakítanék. De ha egészségügyi problémája van vagy gyógyszermellékhatás, akkor érthető.

Nekem olyan gyógyszert kell kb életem végéig szednem, amitől egyáltalán nem nedvesedek, sőt hüvelyszárazságot okoz. Mégsem lettem kidobva, mert van már ezer féle síkosító ami megoldja a problémát, ugyanolyan 'kötelező kellék' lett, mint mondjuk másnak a gumi.

2021. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
#9 és ha mentálisan nem nedvesesnél dobott volna a pasid?
2021. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!