Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszer régen akart velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer régen akart velem ismerkedni egy kollégám, és elutasítottam, mert nem tetszett. Azóta eltelt nem kevés idő, és most már tetszik. Szerintetek próbáljak flörtölni vele, hátha lép újra? Vagy kerek perec én kezdeményezzek nőként? Vagy gáz lenne?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki nekem esik, hogy ha akkor nem kellett, most ne akarjak semmit, elmondanám, hogy RENGETEGET változott. Pl. hosszú hajú volt, kiengedve derékig ért neki, most jó haja van, olyan beletúrnivaló. És szemüveges volt, most nincs szemüvege. Továbbá szarul öltözködött, undi, kopott, széthordott, gyerekkorból hátramaradt cuccokat hordott, most sokkal normálisabbak a ruhái. Összességében egy magas, jóképű, szép szál legény lett belőle, és most már bejön nekem, főleg, hogy a személyisége nagyon aranyos. Van esze, és romantikus típus. Ja igen, és régen gamer volt, minden nap vidójátékozott. Számomra nem túl vonzók a kockák, én nem vagyok gamer. Most meg havi 1-2X ha játszik, de néha hónapokig nem. Mint mondtam, rengeteget változott, és sok idő is telt el azóta, hogy anno próbált fölszedni engem.
2021. jún. 30. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Egy próbát megér.
2021. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Remélem jól megdug, utána meg lekoptat 🤣
2021. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit troll, nagyon cuki..

Ha igaz lenne, akkor azt mondanám hajrá. Rengeteg ember így jön össze!

2021. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nálam ha egyszer dobott a nő, akkor ennyi volt, nem bosszúból, hanem mert azóta túlléptem rajta, és ez olyan "ha nincs ló, jó a szamár is" érzést kelt az emberben.
2021. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem simán megmondhatod neki, hogy nagyon bejön az új stílusa. Ez egy dicséret, ami nem túl rizikós, hiszen nem nyomulós, viszont őszinte. Aztán úgyis látod majd, hogy hogy reagál.
2021. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, csak nőként, mint a négyes válaszoló. Ha egyszer már nem kellettem, ott motoszkálna bennem az érzés, hogy most is csak pótlék vagyok.
2021. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ramos ökle ***** válasza:
76%

Szép történet.

Az kimaradt, h régen Istvánnak hívták, ma meg Bencének, ez sokkal menőbb név. És amúgy egy teljesen másik srácról van szó.

2021. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
próbáld meg.
2021. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha van egy kis esze akkor nem kellesz neki.
2021. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
En azt gondolnam, hogy mivel te zartad anno a sorokat, most neked kene nyitnod is. Az mas kerdes, hogy erre o hogyan reagal. Arra azert legyel felkeszulve, hogy lehet van baratnoje es az kupalta ki a mostani allapotara. De az is lehet, hogy most o fog nemet mondani. A lehetosegeket akkor kell megragadni, amikor ott vannak. Felszines voltal, es nem vetted eszre a csiszolatlan gyemantot. Mindenkeppen jelezd neki, hogy valtozott a hozzaallasod, reagalva az o valtozasaira, aztan majd o eldonti, hogyan ertekeli ezeket. Ha az egeszet egyben, osszefuggoen kozolned vele, talan azzal lesz a legtobb sanszod.
2021. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!