Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, jól tettem?

Figyelt kérdés
3 hónapig jártunk de ma szakítottam vele. Egyszerűen semmi rosszat nem tudok róla mondani, remek ember és midnent megtett azért, hogy boldog legyek. Mindennek ellenére nem tudtam belészeretni, inkább csak barátként tekintek rá, de ő erre nem képes, ezért neki rossz lenne szerintem ha folytatnank.igy viszont szintén Meg bántottam. Írjak neki vagy mit csináljak? Nagyon sajnálom őt

2021. júl. 10. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak hitegetnéd, ha ezek után tartanátok a kapcsolatot. 3 hónap alatt már kialakultak volna az érzelmeid. Ő nem az igazi, ezt őszintén meg is mondtad neki ami becsülendő. Idővel túlteszi magát a dolgon majd. Nem írnék neki többet, ha már lezártad a dolgot egyszer.
2021. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Jól tetted.

Ne itt kérdezgessél, ha már megtetted.

2021. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Jártam én is így. Volt egy nagyon aranyos csajszi, akivel összejöttem és mi is pont 3 hónapig voltunk együtt. Olyanokat csinált, hogy saját kézzel sütött sütivel várt, ha áthívott, randikat szervezett le, baromi odaadó is volt szexben. Egyszerűen nem tudnék én sem rosszat mondani róla. Még az alakja is teljesen rendben volt, értelmes is volt. Egyszerűen csak nem izgatott... de egyáltalán nem mozgatott meg bennem semmit.

Szenvedés volt vele szexelnem, mert alig állt fel rá. Becsuktam a szemem közben és exemről kellett fantáziálnom, hogy kemény maradjak különben nem ment, pedig azt tehettem vele amit csak akartam.

Van ilyen hogy csak simán nem passzoltok.

Szerintem jól tetted. Én úgy voltam vele, hogy mindkettőnknek jobb ha szétmegyünk. Nekem nem kell szenvednem vele és ő is megérdemli hogy valaki őszintén kívánja és szeresse, ha már ilyen cuki.

2021. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom a cuki lány az unalmas, bezzeg ha nagy k....a lenne, akin végig ment a fél város, akkor máris jobban tetszett volna.
2021. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
4, Lehet.
2021. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak annyira sajnálom őt, sose volt senki aki igazán szerette és most én is elcsesztem
2021. júl. 10. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted mert ha benne maradtál volna a kapcsolatban annak ellenére hogy nem vagy belé szerelmes így csak hazugságban éltél volna és csak kínlódás lett volna az egész
2021. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, a 3 hónap pont ideális idő arra,hogy eldőljön kialakul e mély érzelem vagy nem. Lehet valaki bármilyen tökéletes, normális , jól néz ki,de ha nem mozgat meg úgy igazán nincs értelme.
2021. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ha nem tudtad szeretni, akkor minél hamarabb vetsz véget annál jobb.
2021. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, de akkor sem tudom neki hogy legyen jobb
2021. júl. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!