Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek nem kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kellett volna szakítanom? Szörnyen érzem magam.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel akivel annak ellenére többször lefeküdtem, hogy férje és gyerekei vannak. Az első alkalommal még csak kalandnak indult, de utána elkezdtük mindketten megkedvelni a másikat és szinte egész nap beszélgettünk. Én ekkor kezdtem rosszul érezni magam, megalázónak éreztem a szerető szerepet (pedig tudtam, h rossz a házassága, de még is kicsit tárgynak éreztem csak magam) és a férje miatt is lelkiismeret furdalásom volt. Mivel még nem ismertük olyan sok ideje egymást ezért gondoltam jobb előbb szakítani, amíg még nem alakulnak ki erős érzelmek. De miután megtettem azt mondta, h ő képes lenne elhagyni értem a férjét és eljött otthonról is hozzám ami egyenlő volt a lebukással.


Velem az a baj, hogy megijedek a kapcsolatoktól és nem tudok hosszú ideig benne maradni egyben. Na most emiatt azt se akartam, hogy elhagyja miattam a férjét, mert az ő élete akkor borulna, én meg képtelen lennék vállalni mindent ami egy párkapcsolattal jár. Tudom, hogy szörnyű vagyok. De az én életem is gyökeresen megváltozna, el kéne tartanom egy családot miközben néha még magamat se sikerül és még tanulok is. Le kellett volna mondanom a terveim egy részéről és ahogy említettem félek a kapcsolatoktól, mindig depressziós leszek. Említettem ezeket neki, de szerintem nem hitt nekem. :/


Sajnos úgy alakult a dolog ahogy gondoltuk, lebuktunk. Szörnyen éreztem magam, mert miattam teljesen felborult az élete, elfognak válni és mindent eldobott miattam. Közben pedig én sem tudok az új párja lenni, pedig emiatt merte csak szerintem ezt meglépni és ez szörnyű érzés. Újra szakítottam vele és most ez is szörnyen bánt, mert tényleg ott hagytam a bajban. Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van. Azt se tudom mi van most vele:/


Szerintetek mit kellett volna tennem, vagy mit tudnék még most ebben a helyzetben megtenni? Ha nem szakítok akkor a bele kell mennem egy kapcsolatba amiktől én rettegek, így meg otthagytam őt úgy, h miattam is bukott le. Mit tehetnék ebben a helyzetben? :( Tényleg nagyon rosszul érzem magam emiatt. :(


2021. aug. 3. 07:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha írok neki még is, akkor csak hitegetném, amit nem akarok. De mindenképp tudni akarom mi van vele. :(
2021. aug. 3. 08:00
 2/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt is tudom, hogy az első szakítás után is szörnyen érezte magát (ezért is jött el) és ha felborul az élete az óriási teher neki és a kettő együtt nem tudom mit váltana ki belőle. Emiatt is féltem nagyon.
2021. aug. 3. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Rossz hirem van baratom, teged masodszor is kihasznaltak. Tehat ne legyen buntudatod. Miben hasznaltak ki kerdezed? Abban, hogy a no szakitani akart a ferjevel nelkuled is, csak kellett neki egy urugy, ami te lettel. Szandekosan buktatta le magat, nem veletlenul.
2021. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

" Szörnyen éreztem magam, mert miattam teljesen felborult az élete, elfognak válni és mindent eldobott miattam. "


Te szingli vagy, ő házas. Gondolom, nem erőszakkal vetted rá, hogy dobjon el mindent. Az ő döntése volt. Oké, nem szép házas emberrel lefeküdni, de az ő erkölcseire nem neked kell vigyáznod.

2021. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szakítás rád tartozik, ha nem akartad folytatni a kapcsolatot, jól tetted. Nem tartozol semmivel, hisz csak szexkapcsolat volt. Bár undorító tőled, hogy férjes asszonnyal kezdtél, de a férjének és gyerekének tartozik elszámolással.
2021. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Jól tetted, hogy szakítottál, emiatt ne legyen bűntudatod. Többet ne kezdj foglalt nővel, egyrészt mert nem tisztességes se a nő párjával se saját magaddal szemben (Ezt te is helyesen kezelted, megalázónak érezted a szeretői szerepet. Az is.), másrészt mert, és ezt figyeld: Jobb a saját nő. Nem kell bujkálni, nem hetente 1-2x látod (vagy amikor épp tud sunnyogni) stb.
2021. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is az van, hogy szexkapcsolat, ami a részedről ennyi volt, mert nem akarsz többet.

Ezt kell világossá tenni.

A nő a saját akaratából vitte vásárra a saját bőrét ( lehet hogy szándékosan). Onnantól kezdve neked a saját dolgaidra kell koncentrálni m

2021. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt mind a 3 fél hibás volt ebben. A férj azért mert valamit nem adott meg a feleségnek, a feleség azért mert félre lépett, a szerető azért mert belement a dologba. Valószínűleg a feleség érez valamit a szerető irányába és ezért borította a bilit. A szerető meg csak dugásra használta a nőt és most megijedt a felelősség vállalástól, ezért hátrált ki belőle, valójában valamit csak érezhet a nő iránt, ha már érdekli mi van vele. Úgyhogy nem mondanám azt hogy nincsenek itt érzelmek egymás irányába
2021. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem kellett volna szakítanom" Ha úgy érezted, hogy nem akarod ezt a kapcsolatot, akkor jól tetted, hogy szakítottál. Kényszerből ne legyél senkivel.

"Szörnyen érzem magam" Ne érezd szörnyen magad, nem csináltál semmi rosszat.

"első alkalommal még csak kalandnak indult" Szerinted neki is csak kaland volt???

"megalázónak éreztem a szerető szerepet" Ő ezzel nem akart megalázni, nem tárgynak tekintett.

"a férje miatt is lelkiismeret furdalásom volt" Nem te ártottál a férjének, hanem ő. Sőt, ha rossz volt a házasságuk, akkor még szívességet is tettél a férjnek, hogy megszabadulhatott a nőtől. Talán még hálás is. :)

"gondoltam jobb előbb szakítani" Ebben igazad volt.

"képes lenne elhagyni értem a férjét" Ez azt jelenti, hogy téged jobban szeretett, mint a férjét.

"nem tudok hosszú ideig benne maradni egyben" Ha még nem próbáltad sosem, akkor miért vagy biztos ebben?

" el kéne tartanom egy családot" Nem. A gyerekeket nem neked, hanem az apának és az anyának kellett volna eltartania, ezt a nő sem várta el tőled. Az apák (legalábbis akit én ismerek) rosszul is viselik, ha az új férfi egyben új apa is lenne.

"Tudom, hogy szörnyű vagyok." Nem, nem vagy az.

"Le kellett volna mondanom a terveim egy részéről " Nem kellett volna lemondanod a terveidről. A nő pont azt tisztelte benned, hogy kitartó vagy és vannak céljaid és hosszútávú terveid.

"de szerintem nem hitt nekem" De hitt neked, csak azt hitte, hogy ő elég lesz hozzá, hogy a kapcsolatok iránti félelmeidet enyhítse és jól fogod érezni magad vele.

"mert miattam teljesen felborult az élete" Nem csak miattad. Ő akarta így, azért tűnt el otthonról, mert tudta, hogy ez egyenlő lesz a lebukással.

"emiatt merte csak szerintem ezt meglépni" Igen, ez így van.

" én sem tudok az új párja lenni" Emiatt ne érezd rosszul magad, ő már úgy szállt fel a vonatra, hogy felfogta, hogy végleges a szakítás, és miattad ki kell bírnia.

" Azt se tudom mi van most vele" Próbált életjelet adni magáról, de mindenhonnan letiltottad, azért nem kaptad meg az üzeneteit.

"mit kellett volna tennem, vagy mit tudnék még most ebben a helyzetben megtenni" Mindent jól csináltál. A továbbiakban pedig éld a megszokott életed, mást nem kell tenned.

" Ha nem szakítok akkor a bele kell mennem egy kapcsolatba amiktől én rettegek" Ő sem szeretné, hogy kényszerből legyél vele. Hidd el, neki ezerszer szörnyűbb érzés volt, ahogy félve elhúzódtál az érintései elől, mint ami utána jött otthon a férjével. Erre ő sem akar kényszeríteni, neki szörnyű volt, hogy látta az arcodon a félelmet tőle.

" így meg otthagytam őt" Ez valószínűleg nagyon fáj neki, hogy már beszélgetőtársként sem maradtál mellette.

"miattam is bukott le" Nem, azért bukott le, mert így akarta, hogy ne legyen visszaút a férjéhez. Téged választott helyette.

"Mit tehetnék ebben a helyzetben?" Döntsd el, hogy a szívedre vagy az eszedre hallgatsz. Ő a szívére hallgatott és rosszul járt, mert se férj, se te. Jobban jársz, ha te az eszedre hallgatsz.

"Tényleg nagyon rosszul érzem magam emiatt." Ne érezd rosszul magad, te nem csináltál semmi rosszat.

"akkor csak hitegetném" Nem, ő tudja, hogy a döntésed végleges, már nem hisz semmi pozitívban. A vonatra is úgy szállt fel, hogy tudta, akkor lát téged utoljára. Kár, hogy nem volt idő rendesen elbúcsúzni, bár így neki könnyebb volt.

"De mindenképp tudni akarom mi van vele." Ennek egy módja van, oldd fel a tiltást és kérdezd meg, ha még mindig érdekel.

"féltem nagyon" Ne féltsd, volt már neki rosszabb is.

2021. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 9 es válaszolóval, csak szerintem te még érzel iránta valamit, csak félsz a felelősség vállalástól és megijedtél a kapcsolattól. Ezért van az, hogy a szíved helyett az eszedre hallgattál és otthagytad, de valójában még mindig érdekel és szereted
2021. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!