Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 ev utan kileptem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 ev utan kileptem egy olyan kapcsolatbol, ahol az exem narcisztikus volt.Sokat szomorkodom, de tudom, hogy ok nem kepesek szeretni. Osztanatok meg velem tapasztalatokat? Zaklatni fog? Sokaig tart majd a zaklatas?N

Figyelt kérdés

nem akarok mar kibekulni vele, de remenykedem, hogy nem fog zaklatni mar. Tobb mint egy het telt el, sokszor mentunk mar kulon, de mindig elgyengultem, ha konyorgott. Remelem mar nem keres, ha eddig nem tette. Adjatok nekem erot, es tanácsokat, vagy csak tapasztalatot osszatok meg, az is sokat segithet

Meg mielott kerdeznetek, hogy honnan veszem, hogy narcisztikus, tobbek kozott:

-napi lelki terror

-havi kb 1 testi bantalmazas

-soha semmi nem volt jo, amit csináltam

-semmi kommunikacio

-gyakran közölte velem, hogy cseléd vagyok, es uritesre alkalmas targy.

soha sem akart velem kimozdulni

-mindig szidott a testvereinek, anyjaeknak, munkatarsainak

es meg annyi mindent irhatnek, de lenyeg a lenyeg, minden jellemvonas stimmel ra, h narcisztikus szemelyiseg zavarban szenved. ja es a csaladi hattere miatt is stimmel.. alkoholista, agressziv szulok, zero szeretet, gyerekkori traumak stb stb

33/N



#nárcizmus #testilelkiterror
2021. aug. 17. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jól van, nagyon jó, hogy van,aki segít, a szuleiddel jó a kapcsolatod! :)

Nem éri meg egy lakás miatt, egy több évig húzódó problémát kreálni,ami alatt még inkább kikészülnél mentálisan.

Annak nagyon messze a vége aztán.....

Ezektől meg kell szabadulni,egy életre,és vissza se nézni!

Azzal te ne foglalkozz, hogy ő mit csinál a családjával és hogyan, ez az ő problémája.

Magaddal foglalkozz, epitsd fel magad újra! :)

Amúgy kb ketten dumalgatunk egy ideje, legutóbbi 3 komment én voltam :D

2021. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!