Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan élményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan élményetek, hogy azt hittétek, a párotok boldog veletek, aztán kiderült, hogy mégsem és szakított?

Figyelt kérdés
Velem ez történt pár hónapja és azóta sem térek magamhoz.
2021. aug. 20. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Az elején csodálatos volt és azt hittem minden jó, voltak problémák de úgy volt h majd megoldja és találunk rá megoldást. nem sokkal utána szakított de elötte még elmondta h minden szar volt nem tudok én semmit és egy szar beteg ember vagy.

Ennek 1 hete, azóta se vagyok jól és kétlem h jól leszek valaha is. :(

2021. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

De ez van, az élet megy tovább...

N29

2021. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Megkérte a kezemet, majd 1 héttel utána elhagyott, azzal az indokkal, hogy igazából már régóta nem szerelmes belém és nem boldog mellettem. De azért megkérte a kezemet és én is teljesen azt hittem, hogy boldog. Jól megjátszodta magát. 6 évig voltunk együtt.
2021. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen most történt 3 napja

Ami nem megy nem kell erőltetni

2021. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

De imádom az ilyet. Ahelyett, hogy a kapcsolat közben kinyitná a száját, ha valami zavarja, hogy lehessen rajta dolgozni, már csak akkor tudod meg, hogy mi a fsz baja van, amikor kidob. Nagyon korrekt mondhatom. Velem is megtörtént már természetesen.


F

2021. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

#1

Szerinted mit tehettél ami miatt azt mondta hogy beteg vagy? Elgondolkodtál azóta ezen?

2021. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldal vagyok.


Exem azt hitte, hogy boldog vagyok vele, és kiakadt, amikor a szakításkor már nem akartam új esélyt adni és megbeszélni. Mi igen is, megbeszéltük, mindig elmondtam, mi bánt, és éveken keresztül hallgattam az ígérgetést. Utána meguntam, mert így is nagyon sok évet elvesztegettem.

2021. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt ilyen. De szerintem ha igazán odafigyel az ember, észre lehet venni hogy a másikkal valami nem okés, jelei általában vannak, akármennyire próbálja titkolni a másik fél. Előbb-utóbb kibukik, de persze vannak jó "színészek", de általában ők saját magukat is becsapják.
2021. aug. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#1-es es #3-as sajnalom, ezek nagyon szomoru tortenetek :-( sajnos hasonlo jellemtelen emberrel sodort ossze a sors, csak hamarabb kiderult. Az a baj az ilyenekkel, hogy akkor sem egyenesek, ha rakerdezel. Megy a tereles, meg a nem tudom. Aztan a hatad mogott csajozgat. Az en esetemben akkor is, amikor magam alatt voltam, mert az anyukam meghalt. Sajnos aki jellemtelen es sunyi, az nem fog egyenesen viselkedni soha.
2021. aug. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!