Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemét dolog szakítani azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog szakítani azért, mert sokat költött rám?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal.

A kapcsolatunk elején nem voltam túl szép, nem volt kiforrott stílusom meg semmi. Viszont, rengeteget kezdtem sportolni, elkezdtem szexin öltözködni, megtanultam szép, de natúr sminket készíteni, és ami a legtöbb balhét szüli: a párom kifizette nekem a fogszabályzómat, egyik Karácsonyra kaptam tőle kupont.

A kapcsolatunk alapból megromlott az utóbbi időben, azt hittem, megcsal a párom, ezért átnéztem a telefonját titokban (tudom, hogy nem szép, de nem bírtam ki). Ugyan nem csalt meg, de az egyik haverjának azt írogatta, hogy béna, esetleg kiscsaj voltam, de ő így is szeretett, most meg ő kikupált, erre hatalmas arcom lett, ezért bánja.

Először is, nem ő kupált ki, ő csak a fogszabályzóért felelős, és az is ajándék volt a részéről, az összes többi dologért én tettem, én (illetve korábban még a szüleim) fizettem mindent. Szerinte csak azért mertem edzeni menni, mert ő bátorított és a diplomámat sem tudtam volna megcsinálni, ha nem ül felettem és irányít.

Nekem ebből elegem van, ráadásul közben nála klasszisokkal, minden szempontból jobb férfiak csapják a szelet, és azon kapom magam folyton, hogy nagyon szeretnék ismerkedni, randizni.


Ezt elmondtam a páromnak, megmondtam, hogy már nem valószínű, hogy vele szeretnék lenni, ha így folytatja, de erre kikelt magából, hogy ha szakítok, megbánom, hogy ekkora patkány vagyok, mert csak felkapaszkodtam a hátán, pedig ő kis szerencsétlen, béna kislányként is szeretett, én pedig egyből mennék a jópasikra, miután őt anyagilag kiszipolyoztam.

Felajánlottam, hogy kifizetem a fogszabályzó árát, de erre az volt a válasz, hogy ne fitogtassam és dörgöljem az orra alá, hogy keresek már annyit, ő tudja honnan indultam és ki vagyok és amúgy is ajándék volt.

Ő csak azt szeretné, ha nem dobnám el az éveket és visszajönnék a földre, mielőtt pofára esnék.


Hogyan szakítsak úgy, hogy ne tudjon többé az anyagiakkal jönni? Már biztos vagyok benne, hogy szakítani akarok és randizni szeretnék az egyik kollégámmal.

Egyszerűen csak utaljam át a pénzt?



#szakítaniakarok
2021. szept. 1. 15:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy.

Utald neki a pénzt és dobd ki a jó büdös francba.

Minek az ilyen kisfiúnak párkapcsolat? :D

Én még meg is aláznám.

2021. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Menekülj.


A pénzt nem utalnám vissza, hiszen ajándék volt. A pasi meg egy féreg.

(Plusz még több vitát szülne - nem csak ez a baja, gondolom az általános önbizalom-növekedésed böki a csőrét)

2021. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
Tipik mai nő, jól megnőtt az egód mellette aztán már mennél is jobb csávókra, el se engedted az egyik ágat de már kapaszkodnál a másikba
2021. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
És ezt a megnőtt önbizalmadat próbálja letörni, nehogy már magadra találj és jól érezd magad, mert így ő már nyilvánvalóan nincs nyeregben, ami nem is tetszik neki.
2021. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy a barátod az exem, mert ő is mindig azzal jött, hogy mellette lettem valaki. :D Annyiból igaza volt, hogy amíg együttéltünk több dolgot engedhettem meg magamnak, mint előtte és ez meglátszott a külsőmön is, én ezt soha nem is tagadtam. Bár, mindent a saját pénzemből vettem, de mivel minden kiadást együtt fizettünk jobban maradt nekem is önmagamra (nyilván neki is). Aztán mikor szakítottunk ezzel jött, hogy a hátán másztam fel és egyedül majd semmire se viszem, de hát ebben nem lett igaza.

Teljesen mindegy mi miatt, de ha már nem szereted jogod van szakítani és egyáltalán nem szemétség.

2021. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Én biztos hogy a pénzt visszakuldenem es aztan szakitanek, egy dolog miatt ahogy beszel veled es ahogy arcol magarol veled szemben a baratai elott saroz teged. Mi az hogy kis bena kislany voltal es o igy is szeretett. Dehogy szeretett ha szeretett volna nem mondana rad ezt. Narcisztikus jegyeket mutat.
2021. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
7%

Nők, alkalmazottak, barátok(?), rokonok...


Az ember kivakarja őket a ganéból, és ez a hála. :( >:(

2021. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%
És azt honnan tudjuk, hogy nem nőtt-e meg tényleg az arcod attól, hogy lediplomáztál, bekerültél egy munkahelyre és elkezdték csapni a szelet neked? Bocsi, de az , hogy szerinted nem az egyáltalán nem mérvadó, mert az ember ezt nem veszi észre magán. Ne aggódj ez teljesen jellemző emberi tulajdonság, hogy valakivel vagy valaki mellett magasabb polcra kerülsz megérzed az erődet és azt hiszed, hogy kinőtted azt az embert. Lehet így is van én nem mondom, hogy nem. Viszont azért érdemes lenne megvizsgálni, hogy a kapcsolatotok mikortól romlott meg. Alapvetően sok konfliktus megoldható lenne ha az embereknek csak egy minimális képességük lenne arra, hogy a másik helyzetébe beleéljék magukat. Ha ez fordítva történne te is ugyanígy éreznél. Ezt a kollégával való randit meg nagyon gondold meg ha nem akarsz a cég macája lenni.
2021. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a nők ilyenek. Az én pasim is csak addig "szeretett" engem amíg nem gyűjtött elég önbizalmat a dicséreteimből, a támogatásomból, az elfogadásomból és a biztatásomból a szerinte jobb nőkhöz. Aztán mehettem isten hírével. 😕
2021. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Milyen ganéból vakart ki? :D Először a szüleimmel éltem, majd lediplomáztam, kerestem munkát, és végül közös albérletbe költöztünk.

50 000 ft-tal volt több a nettója, ezáltal ő vakart ki, az akkora anyagi hűdemicsoda? Most meg már én keresek többet. Csak a fogszabályzó tulajdonítható neki, de azt meg vissza tudom fizetni.

Vagy ő tanult, edzett, szépítkezett helyettem?


Nekem már rég nincsenek érzéseim felé, amióta elolvastam, hogy így beszél rólam, de szerelem már előtte volt, inkább csak azt gondoltam, hogy rendes pasi, adok esélyt.

Szeretnék szerelmes lenni, vágyból szeretkezni, hozzám illő emberrel lenni végre, nekem is csak egy életem van.

2021. szept. 1. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!