Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel érezted először, hogy most már nyitott lennél új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nyilván más a helyzet ha te szakítasz vagy veled szakítanak. Velem az előbbi történt és úgy gondoltam nekem most jó darabig nem kell férfi az életembe de már most 3 hónap után úgy érzem, hogy jó lenne.
2021. szept. 8. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ. Nagy szerelmet kb. egy évig tartott elgyászolni, de még utána is nehéz volt nyitni mások felé, mert nagyon magasra tette a lécet.

Kevésbé komoly kapcsolat után akár már másnap tudtam ismerkedni.

2021. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas alatt is ereztem hogy egy törődő ffi felé megnyílok.
2021. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Komoly után úgy 1 év, par hónapos kapcsolat után 2-3 hónap.
2021. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel a szakítás előtt
2021. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év múlva egy komoly után de ha nincs feldolgozva akkor 10 évet is írhatnék.
2021. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Már az utolsó időben azt éreztem, hogy jobb lenne más...


A legtöbb esetben azért lehet érezni , hogy annak vége lesz....csak sokan vakok.

2021. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
14 éves kapcsolat után érzem így. Ez már régen rossz volt... Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 8. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez elég sok idő,kitartást és sok sikert kívánok hogy újra bízni tudj egy férfiban,és persze ahhoz is hogy újra tudd kezdeni az életedet egy olyan férfival aki szeret és te is viszont tudod szeretni. Nem tudom hogy hány éves vagy de szerintem ne add föl és ne várj sokáig, ne halazd el az esélyt a boldogságra legyél nyitott lásd meg a lehetőségeket, nem azt mondom hogy ugorj egyből bele mindenbe de ne add föl.35f
2021. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok és amúgy nyitott vagyok a dologra, vagy legalábbis úgy gondolom hogy lehet róla szó.
2021. szept. 8. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hónappal az előző kapcsolatom vége után jöttem össze a jelenlegi párommal.
2021. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!