Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen beteg ex sztoritok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen beteg ex sztoritok van(zaklatás, bántalmazás, fenyegetés stb.)? Hogyan lett lerendezve?

Figyelt kérdés

Nem rég találtam egy videót amin az ex pasi halálra késelte féltékenységből a nőt, mert talált magának egy másik pasit. Az ex betört hajnalban a házba és rájuk rontott egy konyhakéssel szex közben.


Ez egy külföldi eset, de azért Magyarországon is van ehhez hasonló hír.


Nyilván ez szélsőség de nem ritka azért, hogy nem képesek leginkább a férfiak elviselni, hogy egy nő már továbblépett és mással van. Ilyenkor jön az érzelmi zsarolás, fenyegetés, stb)


Nektek milyen tapasztalatok van agresszív, bántalmazó exekkel? Hogyan lett végül le rendezve? Elköltöztetek? Letiltottátok? Rendőrség? Esetleg szóltatok a haveroknak akik lerendezték?


2021. szept. 9. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy pszichopata exem, akit feljelentettem a rendőrségen. Betegesen féltékeny volt, fenyegetett miután szakítottam vele. Az anyja is engem hívogatott...
2021. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én exem, hanem a barátomé. Az egy dolog, hogy őt zaklatta (aminek tiltás lett a vége), de utána nekem is írogatott messengeren, hogy mekkora büdös k@rva vagyok. Természetesen tőlem is kapott egy tiltást, aztán rejtett számról és fülkéből!! :D kezdte hívogatni a barátomat. Egy reggel pedig úgy mentünk le az autóhoz, hogy le volt törve a visszapillantó és meg volt karcolva az autó. Nem volt nehéz kitalálni, ki csinálta. A csak fel lett jelentve, azóta lekopott, de nagyon para volt.
2021. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Uhh elég dúrván hangzik :/
2021. szept. 9. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utcában lakott egy házaspár, a nő be adta a válást. A férj nem tudta elfogadni de elváltak nagy nehezen. Mikor a gyerekek (2) az apánál voltak és vissza kellett volna vinni őket akkor a kocsijával bele hajtott egy kamion a és minden a 2 gyerek és az apa is meghalt. Kb 4 éve volt. Betegesen feltekeny volt az apa, élhetetlen volt az élet mellette.
2021. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire közel sem durva, de az első komoly pasim, miután szakítottunk és mással voltam, fenyegetett.

Pontosabban anya melóhelyére küldött cetlit a barátomról, követett, de kb. mindenhová, megfenyegette a pasimat.


Végül én vetettem véget a dolognak, mert egyik ilyen követése alatt a főtér közepén neki mentem. Közöltem vele, hogy megölöm, ha nem száll le rólam és neki vágtam az egyik padnak.

Ennek már kb. 13 éve. Azóta se hallottam róla.

2021. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt, de tavaly nagy port kavart egy ilyen ex-ügy. Elváltak (az ok nem ismert), a nőnek új kapcsolata lett, amit az ex férj nem tudott elfogadni.

A gyerek az apánál volt láthatáson, nem vitte vissza a megbeszélt időpontban, majd keresni kezdték, de nyomjuk veszett. 3 nap múlva a rendőrség megtalálta az apa kocsiját, benne a halálra késelt gyerekkel, majd az apa is elkerült. Azt mondta, nem volt bátorsága magával is végezni. Most börtönben csücsül. Durva, hogy mire képes egy ember 😪😪😪

2021. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ex barátnőm volt ilyen. Egyrészt volt egy halom pszichológiai problémája (bipoláris zavar, depresszió, öngyilkossági hajlamok), eközben durván nárcisztikus és manipulatív volt. Könnyen rávett bármire amire akart. Mindehhez őrült féltékenység tartozott és dühkitörések. Egy idő után ott tartottunk hogy a mobilomra telepítenem kellett egy appot amivel trackelt, tudta követni hol vagyok, ezenkívül mindent megtiltott, törölnöm kellett magamat facebookról, instagramról, miután észrevette hogy más lányok fotóit megnéztem (!).. Baráti társasággal csak akkor mehettem bárhova ha lányok nem jöttek de leginkább nem mehettem sehova..

Felmerülhet a kérdés miért voltam együtt egy ilyen csajjal, nos hogy miért viseltem évekig az nekem is kérdés, viszont ez nem úgy van ám h ezek a tulajdonságok az első randin jönnek szembe, hanem szép lassan, kb anélkül h feltűnne.. igazi manipulátor volt a csaj. És persze hozzátenném h a bipoláris személyisége miatt amikor épp a jó hangulata volt az meg olyan szinten volt jó hogy engem is az egekbe repített. Olyankor én is a világ legboldogabb embere voltam pár pillanatra, ez egy olyan dolog amit egyébként nem minden lánytól kapsz meg, pontosan elmondani is nehéz, hogy miben más. Kicsit ahhoz hasonlítanám mint a drogosok, az életük 90%-a szenvedés viszont amikor be vannak állva az csodás érzés, na kicsit hasonló volt a barátnőmmel is.

Mikor pedig kezdtem rájönni h ez így nem pálya akkor bevetette a zsarolás, öngyilkossággal zsarolt meg az érzelmeimmel játszott, szóval nem könnyű egy ilyen kapcsolatból kijönni. Kb rettegnem kellett h ha egy csaj ismerősömmel 2 szót beszélgetek akkor mit rendez, és még örültem amikor engem bántott alázott meg ilyenkor és nem saját magát bántotta (igen, hülye voltam, hagynom kellett volna, de ez nem így működik, szerettem őt)

A dologban a jó h immár 3 éve lezárult, kb 1-2 év volt mire rendbejöttem, engem is teljesen tönkretett.


Azt mondanom se kell hogy 4-5-ször szakítottunk, persze sose sikerült igazán, vagy rávett h hiányozzon nekem, vagy megzsarolt, de végül mindig visszamentem hozzá / visszaengedtem.


Aztán a barátaim rábeszéltek h lépjek (már olyan testi-lelki problémáim voltak amit mások is észrevettek, illetve napi 2 doboz cigi ment el és az alkoholt se vetettem meg). Egy ilyen felfokozott állapotban, haverjaimmal foglaltam egy repülőjegyet Londonba.. másnapra.. éjszaka amíg aludt összepakoltam a cuccaimat, mindössze egy hátizsáknyi cuccot, napközben meg elkéredzkedtem melóból és a reptérre mentem.. Úgy voltam vele hogy csak pár hetet maradok, a munkahelyemen azt mondtam beteg lettem.. De végül 1.5 év lett belőle.. Egy ott élő haverom talált nekem munkát azalatt a 2 hét alatt.. Szerencsés volt a helyzet hiszen itthon a munkámat is utáltam, 2 legyet egy csapásra.. Minden kommunikációt megszakítottam vele, szabályosan eltűntem.. Ha néha hazajöttem akkor titokban jöttem, csak néhány rokonommal találkoztam.. A szüleimnek volt néhány nehéz pillanata mivel többször is bedobta az ablakot kővel illetve gyanús h a kutyát is meg akarta mérgezni.. barátaimat fenyegette de őket szerencsére nem kell félteni, nem szívbajosak, tojtak rá h mit csinál magával..

Tavaly a covid miatt elvesztettem ott kint a munkámat, kénytelen voltam hazajönni, de a jó hír h azóta mindössze egyszer láttam az utcán és úgy tett mintha nem ismerne. Van egy új barátja azóta (szerencsétlen csávó...).. Próbálom kitörölni az emlékeimet de nem mehgy egyszerűen, viszont a jó benne az h a betegsége tüneteit mostmár hamar ki fogom szúrni más lányoknál, az ismerkedéskor.

Egy javasalatom van mindenkinek ahol azt látja h a legkisebb jelét az ilyen pszichológiai zavarnak ott gyorsan döntse el h megér-e annyit a másik személy h az életét tönkre tegye.

2021. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemmel szakítottam. Pár nap múlva megállt mellettem kocsival, hogy beszéljünk, mert szeretne pár dolgot tisztázni. Beültem mellé, pár perc után vettem észre, hogy nagyon furán viselkedik. Rákérdeztem, azt mondta, nyugtatókon él napok óta. Szerintem azokra rá is ihatott, mert nagyon ilyesztő volt. Aztán egyszer csak közölte, hogy ő bele hajt most egy szembe jövő kocsiba, mert nem tud elengedni és inkább haljunk meg mindketten. Rettenetes volt. Nagyon nehezen higgadtságot erőltettem magamra és beszéltem hozzá, próbáltam megnyugtatni, de nem is tudom, miket mondtam. Kicsit később úgy tűnt, lenyugodott, én meg rá dudtam venni, hogy megálljon és kiszálltam a kocsiból. Ezután nagyon kerültem, hogy össze futhassunk, jó darabig.
2021. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem tudom hogy ezt illik zöld pipával illetni.

Mivel elég szomorú hogy milyen emberek vannak.

2021. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért beteg emberek..

Pont ma írtam egy kérdés alá egy részét, hogy velem mit művelt.

Szakítottam vele, de együtt éltünk. Egyértelmű volt, hogy ő költözik. Akkor költözött el a szüleivel, amikor én dolgoztam. Kicsit több cuccot vittek el, mint ami az övé volt, tehát első körben meglopott. Azután elkezdett zaklatni facebookon, SMS-ben, e-mailben és napi 50-60 alkalommal hívosgatott. Facebookon tiltottam, számot cseréltem. Valahonnan kiderítette az új számomat, és a haverjai facebookjáról írosgatott. Újabb számcsere, a barátai tiltása következett. Ismét kiderítette a számom és egy közös ismerősünk facebookjáról írkált. Még egy számcsere, illetve töröltem magam facebookról. Utána e-mailben küldözgetett olyan fotókat, amiken én voltam bevásárlás, munkába menet és jövet, kutyasétáltatás közben. Kiderült, hogy a nagyokos haverjaival követtet, hogy megtudja, mikor tud levadászni és agyonverni vagy rámgyújtani a házat. Ekkor szóltam a háztulajnak és a szomszédoknak, ha meglátják, hívjanak rendőrt.

Ezután kitalálta, hogy kirúgat, és börtönbe juttat.. Szó se róla, kiváló humora volt.. Nyilván beletört a bicskája.

Ezek után kitalálta, hogy a kutyához neki joga van, így láthatást követelt, úgy, hogy jön két hetente hétvégére és ott is alszik. Nyilván kiröhögtem. Ő alapból olyan helyre ment, ahol nem is tarthatta volna a kutyát. Igazából azt se tudta, mit eszik. Végül több százezer forintért cserébe aláírta a lemondó nyilatkozatot, így a kutya az én nevemre került. Még ezek után is volt pár gyenge próbálkozása, de végül talált más elfoglaltságot. Bő 3 év alatt, de sikerült tőle megszabadulni. Azóta azt se tudom, hogy él-e még. De nem is érdekel.

2021. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!