Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet egy szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy szakítást túlélni? Lehet még ennyi idősen új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

31 vagyok, és tegnap szakítottunk a párommal. Az egész akkora egy hülyeség igazából, mert a legnagyobb problémánk az, hogy kb heti hét napból ötöt a haverjaival akár tölteni. Már együtt élünk, de neki nem számít, hogy én épp mikor vagyok szabad (műszakban dolgozom), ha a haverok épp az én szabadnapomon érnek rá, akkor ők az elsők.

Tudom, alapból az ilyet el kellene engedni, de én annyira túlérzékeny vagyok, hogy pánikrohamokkal küzdök, és csak azon kattogok, hogy mi velem a baj, miért csinálja ezt velem már megint egy pasi, miért hitegetett, miért nem vagyok elég jó? Teljesen kivagyok, nem tudom hogy fogom túlélni a következő napokat, heteket, hónapokat.

Szüleim azt akarják, hogy költözzek vissza hozzájuk vidékre, így a munkahelyemet is itt kellene hagynom (amit amúgy nem igazán szeretek).

Hogy lehet ezt túl élni? Saját tapasztalatokat szeretnék olvasni, amik végül happy enddel végződtek.


2021. okt. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túléltem. Ez a happy end. És még sokan mások is.
2021. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Kevés ember hal bele a szakításokba.


A hivatalos és nem hivatalos statisztikák alapján, minden 6.125.298. ember.


Csak kicsit hisztis vagy és kétségbeesett.

2021. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, ha megszabadultál tőle, neked kellet volna leesnie, hogy ez nem jó! 30-on túl, ha heti napot haverozik, akkor semmiféle érettséget nem mutat. Ha utálod a munkahelyed keress másikat, ha muszáj, akkor menj haza.
2021. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem ezt nem igazán lehetett kapcsolatnak nevezni.
2021. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fogsz ennek h vége lett hidd el.
2021. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen, hisz hosszú távon tök jól jártál. Gyökér a csávód.
2021. okt. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a tanulság, hogy a pasi selejt, a kapcsolat meg xar, akkor dobd ki minél előbb, mert csak pazarlod az életed.

Még csak aggódnod se kell!

Először is: megszabadultál egy gyökértől és felmondasz ott, ahol nem jó dolgozni. Ebben mi a rossz?

A szüleid várnak, haza tudsz menni. Tudod, hogy ez milyen jó dolog? El se hiszed, milyen szerencsés vagy!

Most pedig keresel egy munkahelyet, amit szeretsz, kicsit kiélvezed, hogy szingli vagy, és jönni fog az is, aki szeret.

2021. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hogy lehet a szakítást túlélni?

nos, könnyebben, mint a rákot.

2021. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!