Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem egy ev utan..v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem egy ev utan..vissza kaphatom?

Figyelt kérdés
Egy evet voltunk egyutt a baratnommel epp ma szakitott velem,tegnap meg egyutt voltunk minden rendben volt es ma ugy ebredt fel hogy o egyedul szeretne lenni es beszelni sem akar,meg kerdeztem szakitani szeretne erre azt mondta hogy nem de a vegen csak ide lyukadtunk ki,nem volt senki mas a kepben vagyis nem tudok rola..eleg oszinte kapcsolatunk volt es jol is egyeztunk mindig..eleinte en nem voltam annyira oda erte az az igazsag de aztan megvaltozott,a lenyeg hogy terveztunk egyutt kozos celjaink voltak es csaladot is terveztunk o 25 eves es en 30,fogalmam sincs mi tortenhetett semmi olyant nem tettem neki amivel artottam volna es meg a szakitasunk pillanataban is azt mondta hogy nagyon szeret...de akkor miert hagyna el? En azota nem keresem es nem is fogom valoszinuleg de mit javasoltok? Vissza kaphatom meg vajon? A masik hogy ezt mar masodikszor csinalta meg akkor is hasonlo volt a helyzet de akkor vissza is jott akkor sem ertettem de most ugy ereztem tenyleg komolyan gondolja,az elozo ilyen 3 honapja volt azota minden tokeletes volt..en ugy erzem ilyen nincs hogy este meg egyutt vagyunk telefonaltunk a talalka utan is sokat es reggel mar vege..tipp?
2021. nov. 14. 16:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazabol szeretem nagyon es nem tudom mit tehetnek..elterveztuk az egesz eletunk es most kuka lett minden..
2021. nov. 14. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:

3 hónapra biztos..

Dehogy volt minden rendben. Az első szakítás után nem értetlenül kellene állnod, hanem átbeszélnetek kellett volna, hogy mi volt a baj, nem beszélve arról, hogy megoldani! Ez a csiki-csuki nem vezet sehová, engedd el.

2021. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat atbeszeltuk..azt mondta akkor is hogy ezt o most igy erzi,kicsit szarul akalulnak a dolgai az elettel kapcsolatban nem dolgozik sem semmi,panaszkodik hogy milyen rossz neki es hogy otthon is nehezen viselik el lehet en voltam tul vak csak megszerettem nagyon sajnos,a legdurvabb hogy gyereket tervezett meg velem...
2021. nov. 14. 17:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj en lehet bekepzelem de azt hiszem lett valaki mas..pedig meg kertem szepen mondja el ha errol van szo mert amugy is meg tudnam es tudja ezt o is..bar remelem tenyleg nem mas lepett be az eletebe de akkor miert mondja hogy ennyire szeret es ugy sirt amikor szakitottunk..
2021. nov. 14. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly problémáitok vannak, ebből semmi sem lesz, szomorú, hogy nem látod!

Mi az, hogy átbeszéltétek? Fogalmad sincs, hogy miért szakított veled.. Cuki, hogy sírt, attól még lehet új pasija.

2021. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hogy letezhet olyan hogy semmi elojel nelkul fel ebred es szakit..azota mintha nem is leteznek szamara sem semmi..pedig nekem szornyen fontos
2021. nov. 14. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad, van valakije.
2021. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!