Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Halogatom a szakítást, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halogatom a szakítást, mert sajnálom?

Figyelt kérdés

Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor barátnőm egy hazug és mérgező személy. Engem többször átvert, másik ferfival ismerkedett, az apjával ordibál állandóan, kritizál, parancsolgat, megtilt mindent, nincs semmi önbizalma, de mégis amikor arra gondolok, hogy mostmár elhagyom, megsajnálom és megjelenik az elkeseredett arca előttem. Már fél éve őrlődöm, hogy mi legyen.

Akik voltatok hasonló helyzetben: maradtatok vagy szakítottatok?



2021. nov. 29. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos hogy azt az arcot látnád, amit elképzelsz, gondoltál már arra? Lehet teljesen másik arcát látnád, szó szerint.
2021. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ennek is kapcsolata van és semmi pénzért nem engednéd el. Mi a szar van a világgal?
2021. nov. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább attól félsz, hogy mivan, ha nem találsz magadnak másik párt, csak félsz bevallani, még magadnak is.
2021. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Mond neki, hogy inkább csak dugdossatok barátként. Az mindenkinek jó szerintem.
2021. nov. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Ne hagyd el,szdretitek egymast. Az ismerkedes nem megcsalas. Az csak figyelemfelhivas. Mutasd ki jobban a szerelmed fele es segits neki az onbizalmat helyreallitani.
2021. nov. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Azt éreztem, hogy a srác nem engem szeret, hanem annak örül, hogy van barátnője, nagyon sok ellentét volt köztünk (politikai nézetek, sokat ivó vs. antialkoholista, valláshoz való hozzáállás, udvarias vs. bunkó, elit vs. proli)


Én is sajnáltam és sokáig halogattam. Első kapcsolat volt és igaziból a második hét után megbántam. Végül majdnem másfél évet vártam, mire összeszedtem a bátorságom és szakítottam.


Utólag sem bánom, hogy együtt maradtunk, mert én is fejlődtem alatta - bár a szex utána egy évig nem ment a kialakult vaginizmus miatt.


Ő a szakításnál egy órát sírt, de egy fél éven belül talált magához való barátnőt, akivel sokkal boldogabb lett, mint velem valaha.

2021. nov. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kedves, őszinte, rendes lány vagyok és ùgy dobott a párom tegnap mint ha leprás lennék. Semmi érzelem, semmi normális kommunikáciò.
2021. nov. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te inkább félsz, hogy legközelebb még ilyet sem találsz.


De most őszintén, nem jobb a magány, mint egy olyan embernek a párja lenni, aki semmibe vesz?

2021. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Voltam hasonló helyzetben egy borderline lánnyal. Tudtam, hogy nem fog működni a kapcsolatunk, mégsem voltam képes szakítani vele, mert szerettem, és rossz volt látni, ahogy szenved.
2021. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!