Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy a másik fél kárt akart tenni magában utána?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2021. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez nem fordult elő, de egy barátnőmmel igen.


A pasi először magában tett kárt, aztán a barátnőmet fenyegette, hogy bántani fogja. Volt hogy felbukkant a házuknál hívatlanul. A barátnőm apja is már közölte vele hogy le kéne köpni, de utána is csak zaklatta.


Ez a végén lassan már hónapokra szóló sztori lett.


Összességében jól tette, mert a pasi nem volt százas. Ha komolyabb lett volna a kapcsolat, talán még meg is erőszakolja vagy megöli.

2021. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*le kéne kopni


Bocsi autocorrect.

2021. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem volt kapcsolatom mentális gondokkal küzdővel.

Azért, mert valaki ilyesmivel zsarol, az az ő problémája, nem érdemes emiatt a saját életedet tönkretenni. Szólni kell a családjának, barátainak, hogy ezzel fenyeget, figyeljenek oda rá, az ő élete, oldja meg, keressen pszichológust stb.

2021. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Volt egy nárcisztikus pasim (nem, amikor összejöttem vele nem tudtam, hogy nem normális). Kb 2 hónap után derültek ki fokozatosan a dolgok.


Amikor szakítottam vele, akkor fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz. Amikor nem hatott meg, akkor engem is fenyegetett, hogy megver megöl stb.

2021. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ilyen s*ggfej barom aki öngyilkossággal zsarol, csak idő kérdése és elkezdi a másik felet fenyegetni.

Úgy bánom, hogy kis hülye tini koromban sajnáltam az ilyet, ahelyett, hogy megmondtam volna, hogy mielőbb tegye meg...


Tudom ilyet nem szabad és bárkit akinek öngyilkos hajlamai vannak mindent megtennék, hogy lebeszéljem róla. De aki szakítás után fenyegetőzik ilyenekkel attól nagyon nyílik a bicska.

2021. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen

Azt mondta ha nem bèkülök ki vele fel akasztja magát,már ki is van készítve a kötél


Természetesen tudtam h nem fogja megtenni.

2021. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Két olyan esetről tudok, amikor a fenyegetést beváltották. Mindkettő ismeretségi körben volt és mindkettő meg is halt. Így aztán az öngyilkossággal fenyegetést nem lehet szerintem nagypofával, akkor tedd meg szöveggel ignorálni. Valószínűleg a semmilyen reakció a leghelyesebb.
2021. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. De most képzeld el ezzel milyen terhet tettek a szakító félre, pedig az öngyilkosság oka valószínű, nem csak ez volt.
2021. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!