Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exnek szabad írni, hogy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnek szabad írni, hogy hogy sikerült a mestervizsgája?

Figyelt kérdés

Nem volt csúnya szakítás, csak kihűlt a kapcsolat, de szépen váltunk el.


Tudom, hogy holnap lesz a mestervizsgája, és érdekel, hogy hogy fog sikerülni neki, szerintetek ciki lenne írni neki egy SMS-t, amiben rákérdezek, hogy hogy sikerült neki?


2022. jan. 6. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Max nem válaszol.
2022. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Én max illedelembol írnék csak mert amugy nem érdekelne semmilyen ex semmilyen vizsgája, de nem akarnek bunko lenni hogy le se ejtem
2022. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Sztem nem

Semmi közöd hozzá

2022. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy szabad, miért ne lenne az? Legrosszabb esetben nem válaszol, vagy bunkón válaszol. Nem tiltja semmi.

Néha (2-3 évente :D ) én is dumálok az exemmel hogy mi újság.

2022. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Nem történt semmi köztetek, egyszerűen nem illettetek össze. Előfordul, nem is jó egy nem működő kapcsolatban lenni, attól még lehettek jóban.


Írj rá nyugodtan.

2022. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak mert ő is megkérdezte a múltkor amikor eltört a lábam, hogy hogy vagyok, ezért gondoltam, hogy visszakérdezek.
2022. jan. 6. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Engedjétek végre el egymást
2022. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne pontozz, hanem ha nem tetszik a véleményem, akkor írj neki. Vagy akár gyere össze vele újra. Nekem mind1. Exszel nem jó kapcsolatot fenntartani, tapasztalat. De persze csinálj amit akarsz. Szabadnak szabad, semmi nem tiltja.
2022. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

#8

Miért ne lenne jó, csak azért mert neked nem sikerült?

Nekem meg sikerül, tizenpár éve jól működik.

2022. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkinek a válaszát.
2022. jan. 6. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!