Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire ciki "búcsúlevelet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki "búcsúlevelet" írni szakítàs utàn?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy kapcsolat. Aminek nem te akartad hogy vège legyen de nagyrèszt a te hibàd hogy vège lett. Ezutàn telik az idő, ès ràjössz hogy te ès ő màr nem fogtok talàlkozni. Ő megvàltozott ès te is èrzed magadon hogy teljesen màs ember kezd formàlódni belőlled. Ha èvek múltàn fogtok is talàlkozni vèletlen, màr nem ugyanazok lesztek. Lehet hogy nem is lesztek szimpatikusak egymàsnak. Ès a múlt csak homàlyosan fog derengeni.

Ezèrt kèsztetèst èrzel, hogy rendesen elbúcsúzz ettől. Tőle, ès a közös múltatoktòl. Ès kicsit a sajàt múltbèli ènedtől is. A levèl nagyjàból annyiból àll, hogy bocsànatot kèrsz a te elkövetett hibàidèrt. Kicsit szemre hànyod az övèit. De mindennek előtt minden jót kívànsz a tovàbbi ùtjàn...

Ennek van èrtelme? Nyilvàn reakció nem igazàn lesz, de nem is az a lènyeg. A bùcsù igazàbòl a múltnak szól, nem az ő jelenlegi ènjènek...


2022. jan. 25. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ciki. Ha nem tudtok úgy szakítani, hogy erről is beszélgessetek, kár az egészet szóra méltatni tovább.
2022. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Odaadni gáz, de megírni nyugodtan. Nagyon sokat segít, hogy kiírod magadból ami benned van, csak tedd el vagy semmisítsd meg aztán.
2022. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Elég gáz.

Én kaptam ilyet mikor én szakítottam, csak húztam a szemöldököm..

2022. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Írd meg, és egesd el.
2022. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Múltkor volt egy búcsúleveles kérdés mindenki leugatta.
2022. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem cuki, nem ciki :)

Mindenkinek màs kell lezàràshoz, szoval mindenkèpp írd meg azt a levelet. Hogy elküldöd vagy sem az a te döntèsed. Te tudod hogy olvasnia kell e.

Viszont amit ide leírtàl azok nagyon szèp gondolatok :)


23L

2022. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyiban talán jó, hogy kimondja az ember az érzelmét, akár jó, akár rossz az.
2022. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne személyesen megbeszélni, de még mindig sportszerűbb annál hogy szó nélkül lelépj.
2022. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ird meg, de ne add oda, visszagondolva ultraciki volt mikor 20 evesen ilyet csinaltam. De en is kaptam extol, meg is lepodtem hogy o allitolag szerelmes, mert egy budos bunko volt, azert baxtam ki, azon meg pont ezert jot rohogtem.
2022. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, ìrd csak meg.
2022. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!