Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, ha még nem éltem ki magam vagy inkább fojtsam el az érzést, mert a változatosság vágyát úgysem lehet kiélni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 16:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Szoval 1 eve vagyunk egyutt, erzem hogy szeretve vagyok, szeretem a mimikait, gesztusait, eletfelfogasat, a szex is jo, illetve kulsore is szeretem es tetszik. De gyakran elkap ilyen csajozhatnek erzes, ismerkedni akarok, flortolni, randizni. Pedig mar volt 15 kapcsolatom/kalandom.

Neki elso kapcsolata vagyok, gondolom azert egy ido utan ot is elkapja ez az erzes..vagycsak magambol kiindulva gondolom? Egyebkent o 17, en 24(F). Nekem meg meg most vannak fiatal eveim amit kilehet hasznalni. Nem tudom mit csinaljak, ugyanakkor ha szakitanank azis fajna, de bennem van azis,hogy valoszinuleg ugyse jutunk el az egyutt valo megoregedesig.

2022. jan. 28. 16:31
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felesleges addig eljutni, hogy megcsald.
2022. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Vicces belegondolni, hogy azt hiszed egy 17 éves veled marad!
2022. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

3#


17 évesen jöttem össze a férjemmel, Ő 21 volt.

18 éve vagyunk házasok.

Kb. 2 éve jött rám egy ilyen dolog, hogy szeretnék még élni, de igyekszem felülkerekedni rajta.

2022. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4. Az átlagra értettem nem az olyanokra mint te!
2022. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Alapjaba veve vicces belegondolni,h boldogan megoregszel valakivel amikor 60%-ban elvalnak a hazasok+20-30%-ban valamelyik fel biztos nem monogam vagy komoly feszultseg van koztuk, legalabbis en nem nagyon ismerek boldog hazasokat.
2022. jan. 28. 16:55
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez most csak a kisördög sustorgása a füledbe a kiélésről, amelyik a válladon ül. Ha neked ennyire fontosak az ilyen élvezetek, mint az össze-vissza kefe többek közt és erre most elcsábulsz (nem változtatsz a gondolkodásmódodon, ami kevésbé tenné ezt hangsúlyossá), akkor szakítasz és belemész a kiélésbe, de utólag bánni fogod.


Ilyenkor kb. 25 előtt van a legtöbb esélye az embernek stabil kapcsolat kialakítására. Minél idősebb valaki annál sérültebb általában a sok "tapasztalattól", amit szerzett és ahogy idősödünk egyre jobban megkövesedik és begyepesedik a személyiségünk, egyre kevésbé fogadunk el másokat.


Ha nem változtatsz a gondolkodásmódodon, ami a szexet és a világi élvezeteket helyezi ennyire a középpontba, akkor más sokkal fontosabb dolgokat fogsz félredobni és elrontani miatta az életben.

2022. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

nem állsz még készen komoly kapcsolatra, félsz az elköteleződéstől

akárhogy is döntesz, ne csald meg; első kapcsolata vagy, egy életre megnyomorítanád vele

2022. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor el tudod nyomni azt, hogy csajozz. Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy milyen fiatal vagy meg hogy mennyi kalandod volt... Szerintem szimplán nem állsz készen egy komoly kapcsolatra, de akkor ne hülyítsd szegényt, és semmiképpen ne csald meg.
2022. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem válaszd a szabadságot, mert arra vágysz! És igen éld ki magad!
2022. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!