Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszer majd tovább tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer majd tovább tudok azon lépni hogy sosem voltam neki elég jó?

Figyelt kérdés

Röviden: a kapcsolat férfi tagja bevallotta hogy más nőkre vágyik, őrlődött ezen. Miközben végignézte ahogy alárendelem kb magam, inkább mindenben a megoldást kerestem, még akkor is mikor elmart magától. mindenben megértő, kedves voltam. A szex valahogy nekem nem ment, és még arra is képes voltam hogy elmenjek szakemberhez, hogy rájöjjek a problémára, ahelyett hogy elhagytam volna őt. Mert nekem ennyit jelentett a kapcsolat. Sosem jelzett felém problémát

Miután elmondta azt, hogy másra vágyik, én szakítottam vele, elég friss a dolog de mégis hogyan fogadjam el hogy nem voltam elég jó?

Hogy mit ronthattam el?

Órákon, napokon keresztül csak sírtam, hogy annyira jó próbáltam lenni, mindenben odafigyeltem a másikra. A barátaim is végig ezt igazolták vissza. És tényleg, nem terelem a dolgot, valóban ezer százalékot adtam a kapcsolatba, viszont a kényelmen kívül nem jött sok minden vissza felém. (Soha nem bókolt, nem tett a kapcsolatba eleget)

Példa értékű volt ahogy konfliktust rendeztünk, sose volt balhé köztünk.velem bárhova lehetett menni, népszerű, szép lánynak tartanak, mindehova sikerül beilleszkednem.

Végig jó akartam lenni, nem toltam túl ezt a dolgot. de talán nem jó embernek adtam a lelkem ezen részét?

Lesz még olyan aki feltétel nélkül fog szeretni és nem fog hiányozni neki mègis valami? Aki talán rajong is, és nem kell alap dolgokat tőle kikönyörögni?

(A férfi vagyis a volt párom nem említette hogy hiányzott volna neki valami, hanem hogy feljöttek benne ezek az érzések-de folytatni szerette volna velem én pedig nem hagytam)



Első kapcsolat, huszonéves vagyok



2022. febr. 18. 21:40
 1/9 nemaRendőrség ***** válasza:
31%

>A szex valahogy nekem nem ment.


Akkor mit vártál mi fog történi? A kapcsolatok nagyrésze ezért megy tönkre.

A nő nem akar szeretkezni, a férfi magában keresi a hibákat. Hiába ad és ad vissza nem kap semmit

2022. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Elég egyoldalú volt ez a dolog, legalábbis az alapján, amit leírtál. Sajnos vannak ilyen emberek, valószínűleg akkor jársz legjobban, ha örülsz az együtt töltött időnek, hogy megtapasztalhattad milyen, legközelebb tudni fogod már egy kapcsolat elején, hogy a pasi nem akar időt ölni a kapcsolatba és hamarabb tovább tudsz lépni. Az élet túl rövid, ahhoz, hogy mindent megpróbálj megjavítani. 23f
2022. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb talán nem legyél ennyire jó. Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy te mindenben idomulsz, te mindent odaadsz. Hanem attól, hogy önálló, teljes, egész, felnőtt nő vagy saját vágyakkal, hobbikkal, barátokkal. Egy önálló, nyugodt, önbizalommal teli nő, sokkal izgibb, mint aki megfelelési kényszertől görcsös.
2022. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Az 1-es válaszolónak pedig igaza van.
2022. febr. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljes és egész ember voltam. Az egyetemen rengeteg dolgot csinálok, önálló hobbim, társaságaim voltak, rengeteget utazok is. Csaképp, ő nem akart sose velem tartani:) semmiképp se voltam unalmas. A bizalmammal voltak bajok, mivel sose erősítette meg, azért is könyörögni kellett, hogy egy szép szót is elmondhasson. Volt olyan hogy egy ismerősömnek irogatott
2022. febr. 19. 07:32
 6/9 A kérdező kommentje:
A szex pedig valószínűleg azért nem ment nekem (nem ment=nem tudtam elélvezni) mert a szívem mélyén éreztem hogy nem szeret engem, szóval hülyeséget beszélsz 1-es
2022. febr. 19. 08:07
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Azért az más, milyen gyakran csináltátok?
2022. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát az a baj én nagyon szívesen segítenék, de itt annyi buktató kérdés és válasz van, hogy a legegyszerűbb ha azt elfogadod, hogy itt nem konkrétan veled vagy vele voltak problémák. (voltak veled is és vele is bőven) Hanem egyszerűen össze se illet az egész + még alkalmazkodni se nagyon tudtatok egymáshoz, kompromisszumot kötni stb.

Teljesen más felé van a lelketek.


SOSE engedd, hogy így alárendeljenek mert az előbb utóbb egy normális palinak rossz lesz. legyél a társa, egyenértékű partnere, beszéljétek meg a problémákat és bízzatok egymásban.


Más nőkre vágyik, persze mivel fiatal, lehet még nem élte ki magát vagy lehet ez a kevés szex okozza nála ezt. De te nem tudsz többet adni mert úgy érzed ő nem szeret és ezáltal te is ilyen bizalmatlan leszel. Így halnak meg a kapcsolatok.


Én úgy igazán őszintén elbeszélgetnék még vele, ha szeretnél tőle valamit aztán a beszélgetésből indulnék ki, hogy mi legyen.

Ha nem érti meg a problémád és te se tudod továbbra az övét, akkor ne raboljátok egymás idejét.


Sajnos ez van. Tanulj belőle!

2022. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szex hianya se rajtam mult. Nagyon keves intimitas volt. Az anyja nem engedte hogy oda menjek,hozzank nem akart jonni, egyszeruen mindent szabotalt, minden lehetoseget amivel jobb lehetett volna. Nagyon kenyelmes volt, es megelegedett ezzel. A kedves anyuka hattertortenete eleg durva, de az biztos hogy egy lany se fogja elviselni:) a keves szex? Igen keves volt. De nem tett az anyja ellen, meg arra se volt kepes hogy foggal korommel egyutt legyunk es aldozatot hozzon hog leutazunk hozzank vagy a kolinkba menjen (nem jott, mert nincs ideje vagy mert kenyelmetlen a koliagy:) ) na az ilyenekkel mit kezdjen az ember?
2022. febr. 21. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!