Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottam a párommal, lent leírom a szakítóokot. Szerintetek jól tettem, hogy megléptem ezt?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolat volt. Azért szakítottam, mert bár szeretem őt, de belefáradtam abba, hogy az exnőjének az árnyékában éljek. Mindenkije arra emlékeztett engem folyton, hogy az exe mennyire egy szuper nő volt, és hozzá képest én mennyire nem vagyok az. Olyan tapintatlanság! És az immár ex párom nem állította le valami határozottan ezeket a kommenteket. A szülei, a testvérei, de még a keresztanyja és annak a családja is, továbba a barátai, és a kollégái, mind odavoltak az exéért, és emlékeztettek rá ilyen vagy olyan módon, hogy én hozzá képest egy szar vagyok. Így nem élhettem tovább. Én az exnővel sosem találkoztam, képen láttam, egy szép nő. Biztos vagyok benne, hogy karizmatikus személyiség, ha már mindenki odavan érte, de nem élhetek az árnyékában. Ma szakítottam. Remélem az immár ex párom a következő barátnőjénél leállítja majd határozottabban ezeket az összehasonlító kommenteket, mert ezt egy nő sem fogja eltűrni, a két szép szeméért sem.

Mindig az exnőről kellett anekdotákat hallgatnom, melyekben ő volt a legjófejebb, a legviccesebb, a lecukibb, és a legügyetlenebb, stb. Folyton csak volt valami sztorijuk róla, pl. hogy mi mindenre vette rá a páromat (mikor még együtt voltak), vagy hogy mennyire félt a vidámparkban, vagy hogy még a távkapcsolat alatt is milyen jól megvoltak, stb , stb., stb. Vége-hossza nem volt az exnős sztoriknak. Ráadásul az immár ex párom a legfőbb hobbiját, amiből a jövőben élni szeretne, szintén az exének köszönheti. Ők amúgy 5 évet voltak együtt.

Az én fejezetem egy év alatt lezárult, elengedem már ezt az egészet. Elég volt. Éljen a szinglilét!


2022. febr. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokáig bírtad így is 😀
2022. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig bírtad, így van. 2 hétig csinálta volna ezt velem.
2022. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírtam volna egy évig ezt hallgatni. De biztos nem volt olyan tökéletes az ex, mint ahogy beállítják, mert különben nem szakítottak volna. Ha úgy érzed, hogy a szakítással visszanyerted a lelki nyugalmadat, akkor jól tetted.
2022. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, fel a fejjel csajszi, ennél már csak jobb jöhet❤️ Amúgy mit reagált a szakításra? Remélem elmondtad neki az okát.
2022. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted :)


Nálam volt egy olyan tényező is, hogy amúgy még mindig szexelt az exével, pedig ő megcsalta őt, de nem baj attól még mindig szerette és összejárt vele, miközben én már megvoltam, akkor is. Családjában mondjuk nem volt ilyen, de akárhányszor mentünk egy új társaságba, ahol még nem tudták, hogy szakítottak, meg már én vagyok, azt hallgattam folyton, hogy mi van vele, már nem vagytok együtt? Plusz exem is mesélt róla meg a családjáról egy két sztorit, meg hogy jaj de vicceset mondott valamikor aztán elvárta hogy én is nevessek rajta. Amikor a tágabb családnak bemutatott, attól féltem, hogy ott is megy majd az értetlenkedés, hogy ki ez a kiscsaj, hol van életed szerelme...


Ex árnyékában én sem élnék soha, megkeseríti az életet.

2022. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első 2mondatodig jutottam, bocsáss meg, de a többit nem olvastam el.

Velem ezt az első ilyen kijelentésig csinálta volna.

Lehet akkor szépen menni az exhez.

Jól döntöttél.

2022. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!