Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitanom kell a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kell a baratommal, viszont nagyon megvisel az, hogy fajdalmat okozok neki. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

2018 ota alkotunk egy part. Nagyon sokat tettunk egymasert, nagyon fontos szemely az eletemben, viszont ugy erzem, hogy az emlekeinkbe vagyok szerelmes es mar nem magaba az emberbe. Nagyon rossz erzes, mert tenyleg szeretem ot es tudom, hogy teljesen ossze fog torni, mert miattam feladta az eddigi eletet, viszont ket kulonbozo kulturank van, olyan kerdesekkel, amikben nem lehetne kompromisszumot kotni (gyerekek kereszteloje, eskuvo, hazassagi ceremonia, nevvalasztas es valtoztatas..). Ezek a kerdesek mar eddig is foglalkoztattak, viszont meg fiatalok voltunk es nem voltak aktualisak. Most sem aktualisak, viszont jobb lett volna minel elobb valaszokat talalni, mert az sokkal rosszabb lenne, ha kesobb gyerekvallalas vagy hazassag elott jonnenk ra, hogy nem jutunk dulore.

Szegenyt nagyon nagyon szeretem, de ugy erzem, hogy tul sok temaban szoltam bele az eletebe, mindig sajat elkepzeleseimet eroltettem ra es lehet, hogy most boldog mellettem, viszont kesobb elnyomottnak is erezhetne magat.


Nagyon szeretnem, ha az eletem resze maradna, tartanank a kapcsolatot, mert szeretnek neki segiteni mindenben, viszont elso parkapcsolatom es nem tudom, hogy szakitas utan mennyire tudnak megmaradni baratoknak a felek.


Hogy latjatok a szituaciot, szerintetek ki akarna lepni teljesen az eletembol (abba beleorulnek) vagy tudnank baratokkent folytatni?


2022. márc. 12. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Tehát, minden király, álmaid szerint cselekedett a pasi... Erre kidobnád, mer' csak. Mégis, hogy képzeled, hogy ne rágjon be rád?
2022. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
De ténleg!Konkrétan mi miatt akarsz szakítani, ha neki ez így megfelel!? Az eddigiekből kiindulva!
2022. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
en is mindent megtettem, megtanultam a nyelvet, vartam ra tobbszor honapokig
2022. márc. 12. 14:10
 4/13 A kérdező kommentje:

Rajottem, hogy ezekben a kerdesekben nem lehet kompromisszumot kotni. pl. vagy csinalsz keresztelot, ortodox hagyomanyok szerint vagy nem. O ragaszkodna ehhez, mert vallasos, en viszont nagyon nem vagyok vallasos. Ugyanez az eskuvoi szertartasnal.

Eddig mindig azt mondtuk, hogy majd kesobb megbeszeljuk, de o sem akar ezekbol engedni, en sem. Volt mar, mikor emiatt veszekedtunk es akkor egymas fejehez vagtuk, hogy nem egymas emberei vagyunk es keressunk olyat aki nem akar ilyeneket a masikra eroltetni

2022. márc. 12. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Ahaaam. Kezd tisztulni a kép. Adott egy külföldi srác, akiért odavoltál, merhát' egzotikus a dolog, aztán rájöttél, hogy ja, ennyiben ki is merült minden. Megbeszélni persze, nem igazán szeretnéd ezt a vallási, esküvős dolgot, csak olyan jól hangzik a szakításhoz indoknak, mi?
2022. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezekben viszont valamelyőtöknek engedni kellene, ha összeszeretnétek kerülni, mert ezekben nincs nagyon középút!

A másik kérdésben szerintem nem tudna barátként megmaradni, miköz ben szeret, de közben más családot alakitanál Magadnak!De ez az én meglátásom...

2022. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5 rengetegszer probaltam megbeszelni,de nem szeretnem, hogy elerjem hogy o enged mindenben majd boldogtalan lenne mellettem. Ne ugy kezelj mintha tegnap kerultunk volna ossze, mert azert volt majdnem 4 evunk, ahol volt, hogy 4-5 honapig egyaltalan nem lattuk egymast csak hivtuk egymast.. Az osszes covid hullam ilyen volt+ elotte 19ben 8 honap, mikor 2x1 hetre lathattam.
2022. márc. 12. 14:27
 8/13 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretnem ha az eletem resze maradna, tudnek neki segiteni es tamogatni, mert egy nagyon nagyon jo ember
2022. márc. 12. 14:28
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha Ő szeret és Te is szereted, akkor nem várhatod el tőle, hogy legyen csak a barátod!
2022. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a te helyedben nem fognám fel ilyen tragikusnak. Első kapcsolatot távkapcsolatban bevállalni eleve butaság volt, ezt csak tetézi a kultúrális, és vallási eltérés. Ha jól számolom 5-6 alkalommal találkoztatok az elmúlt 3 évben, az első évről, megismerkedésről nem is írtál, de cáfolj meg, ha tévedek, borítékolhatóan nem intenzív, hosszútávú személyes kapcsolattal indultatok. Ez nem párkapcsolat, ő csak egy levelezőtárs, akivel kölcsönösen álmodtatok az örök szerelemről.

Hány évesek vagytok? Felmerült egyáltalán az összeköltözés, vagy legalább egy országban élni, ő hová való, milyen vallású?

A barátság hiú ábránd, és sokszor annak nagyon fájó, aki még benne maradna a kapcsolatban, ezért a napi kommunikáció mindenképp felejtős, az, hogy egy évben 1-2 alkalommal megkérdezed hogy megy a sora nyilván hamar kikopik.

2022. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!