Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már együtt narcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt narcisztikus jegyeket képviselő férfival? Hogyan sikerült kilenc a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Én egy hasonló helyzetből nem tudok kilépni.

Első lépésként tudom, hogy jó hogy felismerem. Nem mondanám teljes nárcisztikusnak.

Nem tudok kilépni, mert vannak érzéseim...ez egy nem komoly kapcsolat, összejárunk, töltünk együtt időt, lefekszunk egymással.

Ő komolyra szeretne fordítani velem, de én képtelen vagyok belemenni a természete miatt...pedig már most olyan mintha együtt lennénk. Fél éve tart lassan a dolog.


Mindketten 27 évesek vagyunk.



2022. ápr. 12. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az idő megoldja.
2022. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Kapcsolat? Az ilyenek egyrandisok, és onnan százfelé szaladunk (már akik normálisak vagyunk...)
2022. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Heteró férfiként nem volt, de manapság gyakorlatilag bárkire ráhúzzák, hogy nárcisztikus. Én is megkaptam már egy lánytól, de előtte, se utána senkitől. Miért tartod egyáltalán annak?
2022. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesz rád degradáló megjegyzéseket úgy, hogy te nem bántod őt, ha beszólogat, gúnyolódik, egyszerre hat másik nő van képben és egyebek, akkor nyilván menekülj...
2022. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj! Vedd észre hogy egy vagy a sok közül neki! Úgy eldob mint egy használt zsepit, plusz beléd is fog taposni. Legyen eszed, önbecsülésed: nem szeret, sosem szeretett és nem is fog. Ha vége lesz, úgy fog tenni mintha sosem ismert volna. Szedd össze magad, és mutasd meg neki az ajtót kifelé!
2022. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!