Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek történt olyan,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt olyan,hogy pár hét/hónap el teltével ,hogy fel bukkan a volt párotok,oda jön beszélgetni ilyesmik?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetre értem,hogy mikor szakít az adott fél,de igazából oktalanul,még arra a szintre se jut el,hogy aztmondja beszéljünk.Aztán kis idő el teltével fel bukkan.


Pár napja történt nálam egy ilyesmi,hogy a volt barátnő megjelent,nem fejtette ki pontosan csak annyit mondott ,hogy lelkiismeret furdolása(ha jól írom). Együtt utaztunk egy tömeg közlekedési eszközön akkor történt ez,kedve is jó volt mosolygott, meg dicsért egy két tulajdonságomat,meg a közvetlenségemet,kedvességem az emberekkel,az ő családjával is többek között a nagy szülőkig be zárólag.

De közben tudom van kis barátja pár hete ,mi olyan 6 hónapja vagyunk külön,közel 3 évet jártunk,harag mentesen történt külön menésünk,de nem örültem,közömbös is voltam vele most is de normálisan.Első komolyabb kapcsolata voltam neki akkoriban minden téren,nemtudom,ez számít-e neki. Alapjaiban nem volt köztünk probléma,nem veszekedtünk meg ilyesmik.Olyan érzésem volt ,mintha hiányozna neki valami.


2022. ápr. 30. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Csak amig azt hiszik van még esélyük vagy lehetne. Olyankor felkeresnek, felmérik mi a helyzet velem aztán koccolnak megint.

Betegesen féltékeny a mostani barátom még baráti sima kapcsolatokat sem tarthatok fent.

Páran félnek is tőle, hogy agyonveri őket, igy már a férfiak egy része szinte hapáakba is áll, amikor nekem köszön es a páromnak nyalnak.

2022. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

*haptákba

(Átvitt értelemben)

2022. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Huuh bakker,az komoly :o

Az mondjuk tényleg rossz,hogy ennyire féltékeny,hogy te is figyelj arra,kivel állhatsz szóba,és kivel nem :/. Ez már ilyen személyi szabadság vagy mi

2022. ápr. 30. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

En nem is tartom normálisnak.

Es nagyon meglep az, hogy az egész tarsadalom viszont mély tisztelettel áll egy nárcisztikus verekedos, domináns, veszélyes ember felé, egy rakat pasi csicskul neki, plusz millio barátja van, köztük ügyvédek rendőrök cégvezetők de az alja drogos nép is.

Az ember azt gondolná, az ilyeneket kiveti a társadalom magábol, én meg azt látom hogy mindenki a földön kúszik elotte.

Leesik az állam is mikor nekem csicskulnak CSAK a párom miatt.

2022. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

A polgármester is vacsorákra invitál minket.

Nem értem

2022. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Persze, nem talált jobbat és most te is megtennéd a semmi helyett...
2022. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,mondjuk ez a "B" terv nem az igazi,ha erre játszik
2022. ápr. 30. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!