Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el őt??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt??

Figyelt kérdés

Szeptember 12.kén lesz 4 hónapja,hogy eldobott engem,szó nélkül kilépett az életemből. Eleinte beszéltünk 1-2 szót,mert nem tudtam mi baja van velem hiszen semmit sem csináltam,kapcsolatunk alatt is (2év 9hónap) mindvégig ő volt az,aki megalázott,megakart ütni,megcsalt sorra mindenkivel. És tudom nem kellene egy ilyen ember miatt sírnom,főleg ennyi ideje már, de mégis nagyon sokszor rám törnek olyan érzések,hogy nagyon nehezen bírom ki, hogy ne keressem őt, és nagyon rossz hogy már nincs az életemben. Próbáltam mással is már ez a 4 hónap alatt, de vége lett annak az ismerkedésnek is,hiszen hozzáérni egy idegen férfihez aki nem ő,nagyon rossz. Semmi kedvem hozzá. Pedig tudom hogy tovább kell lépnem! És megérdemlem én is azt hogy jöjjön valaki az életembe, aki szeret és megbecsül. És persze tudom hogy ha visszaakarna jönni hozzám,akkor sem tehetné mert olyan dolgokat művelt velem! De mégis nagyon sokszor gondolok rá, és nagyon rossz olyankor. Mostmár esténként nem sírok,max 1-2x. Illetve ha van olyan amivel lefoglalom magam pl.:dolgozok, akkor nincs az eszembe de ha egyedül vagyok gyötör a dolog hogy már nem az életem része. Hogyan tudnék ezen végre már túl lenni?? (Lány vagyok)

19/L

28/F


2022. aug. 29. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja lesz hogy egyáltalán nem beszélünk
2022. aug. 29. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy h elakarod felejteni. Eddig is felesleges volt beszélni vele.

N 30

2022. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lezárás onnan indul, hogy egyáltalán nem beszéltek. Ha bármilyen kontaktba kerültök, kezdődik elölről. Szóval az a legfontosabb, hogy zéró kontakt! Ezt tartsd be, semmi mást nem kell tenned. El fog múlni.
2022. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy elfelejtsd, magadat kell rendbe raknod. Nem elég tudni, érezni is kell, hogy te ennél többet érsz, hogy normális ember NEM tesz ilyet a másikkal. Hiába tudod, hogy ő milyen, ha belül nem tartod magad arra érdemesnek, hogy egy tényleg jó és értékes kapcsolatban legyél egy tényleg jó és értékes emberrel, addig teljesen mindegy, mit mond a racionalitás. Próbáld meg tényleg jobban becsülni önmagad. Nézz szét az ismerősi körödben, vagy akár itt gyakorin, láss igazi példát arra, hogy egy párkapcsolat máshogy is működhet, egy kedves, törődő emberrel. Lásd be a saját hibáidat (miért nem hagytad, hogy a helyzet eddig fajuljon - és ne engedd magad azzal áltatni, hogy azért, mert egy naiv kis szeretetgombóc vagy, a valós okot keresd meg), lásd be az ő hibáit is: mi az, amit SOHA többé nem szeretnél kapni senkitől. Ne nézd azt, hogy milyen volt régen, vagy miket hazudott, azt nézd, amit ténylegesen megtett és csinált. Objektíven. Nem akarsz egy ilyen embert magadnak.
2022. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!