Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van/volt egy párom.Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt egy párom.Nagyon szeretem.Viszont házas.😔 1 évig voltunk együtt.Most 5 hónapja no sex..De jön, hív.Szerintetek lehet ebből még sex?Nagyon vágyom rá.

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kell megkérdezned. De aludj egyet, mert ha így írsz neki, a kérdést se fogja érteni.
2022. nov. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Háát... nem akarsz többet?

Csak mert ha így vágyik rád, jó ütőkártyák vannak a kezedben, el is válhat.:)

2022. nov. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex az lesz, de mire mész vele!? Ha szereted csak magadnak okozol fájdalmat, ha újra visszaengeded az életedbe, inkább mást kellene keresned.
2022. nov. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha házas, akkor nem a te pàrod. Csak dugó pajtid. Nagy különbség.
2022. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most értél haza a buliból?
2022. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem a te párod, téged csak kielégítésre használ.


Palimadár vagy.. 😥

2022. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók.Köszi a véleményeket.Felvetődött hogy nem akarok-e többet.Válasz:Nem.Beteg a felesége nem teszem tönkre senki életétt.Hálás vagyok ezért is.Másik komment kielégítésre használ.Válasz:Igen.De nekem is jó és neki is.Ujabb komment kihasznál.Válasz;Igen.De én beleszerettem.Bármit megtennék érte.
2022. nov. 12. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Beteg a felesége és így kuratod magad félre?!


Undorító vagy és beteg! 😭😭😭

2022. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

1. Ő nem a te párod, van neki felesége, Ő a párja, te csak a szeretője vagy.

2. Bármit megtennél érte- elég súlyos hiba, nem kell senkiért sem tűzbe menni, de ezt majd megtanulod.

3. Beteg a felesége- kivárod a halálát? Már tönkre tetted, a saját életedet. Olyanra vágysz, aki elérhetetlen, ahhoz, hogy a tied legyen, valaki sérülni fog. Ez nem tisztelet, nem is kellett volna a pasival kezdeni.

4. Kielégítésre használ- ha ezt csak úgy megengedted neki, te saját magad teszed olcsóvá, tárgy vagy az ő szemében.

5. Kihasznál- hozzád megy panaszkodni, lelki szemetes vagy neki.

2022. nov. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Ne foglalkozz a trollokkal. Hány éves vagy Te és mennyi a partnered?

2022. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!