Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem lehetünk együtt, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetünk együtt, ezért szakítottunk, azóta nem keres és semmire nem reagál. Szerintetek miért nem?

Figyelt kérdés
Élt-halt értem, tudom hogy nagyon szeretett, de egy idő után választania kellett köztem és a családja között és őket választotta a gyerekek miatt.
2022. nov. 15. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hogy neked könnyebb legyen talán.
2022. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezért: "Nem lehetünk együtt, ezért szakítottunk"
2022. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tényleg le szeretné zárni, te is megtisztelhetnéd mindkettőtöket azzal, hogy nem zaklatod tovább. Vége van, vedd tudomásul.
2022. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a szeretője voltál?
2022. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert szakított. Ezt te honnan nem érted? Vége van, a családja mellett döntött. Téged kihasznált, szexre kellettél, de normál kapcsolatra, közös életre alkalmatlannak talált. Fogd fel, aztán lépj tovább. Addig, amíg az "asszony" meg nem tép.
2022. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tamara2022 ***** válasza:
74%
Sok oka lehet, többet már fel is soroltak. Simán lehet a 'szexre kellettél csak'/ a család mellett döntött, lezárta'/ 'neki is fáj, nem akarja újra feltépni a sebeket'/' döntött, nem akar neked extra fájdalmat okozni'. Hogy melyikről van szó, azt csak ti ketten tudhatjátok. Nekem így fogalmazta meg a szerelmem, amikor a feleségét választotta és én nyafogtam:'Kerlek most probalj elengedni es hagyj teret akar a rossz dontesemnek is.' És én engedtem, legyen, ahogyan akarja. Minden jót kívántam és igyekeztem túlélni... Szóval nem biztos, hogy 'csak szexre kellettél', de ezt csak Te tudhatod. Azt a verziót vgálaszd, amivel könnyebben túléled a köv. napokat!
2022. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert te nem számítottál neki semmit.


Beetetett, valójában meg azt várta, hogy néha néha megkaphat a feleség mellett.


Ha annyira szeret, mint ahogy mondod, téged választ.

2022. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Tamara2022 ***** válasza:
12%
#7: 6-os vagyok, nekem szántad? Mert ha igen, akkor :'általában' sem értek veled egyet, szerintem minden eset lehet, amit a 6-ban írtam és még sok más is. De ebben a konkrét esetben végképp nincs igazad.:) Mert 5 napig bírta, 5. napon kiborította otthon a bilit, 6. napon megkeresett engem, hogy vissza lehet-e még csinálni. Most 'szétcuccol', dec-ben összeköltözünk. Tehát van olyan is, aki válik a szeretője miatt. De az se mind aljas, aki nem válik- egyszerűen olyanok az otthoni körülményei, hogy nem tudja megtenni és ezt felvállalja és szakít a szeretővel. Ennyi.
2022. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem én voltam a 6-os, de elég beszédes, hogy magadra vetted...:D Szánalmas az összes ilyen szeretői kapcsolat. Mi a garancia, hogy x év múlva veled nem fogja ugyanezt tenni...? Tanulmányok sokasága szerint pár évnél tovább amúgy sem bírják ki az ilyen szeretői kapcsolatok, mert idealizálják a kapcsolatot a szeretővel egy ideig. Aztán jön, amikor arcon csap a valóság.
2022. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, szerető voltál? Remélem tanultál belőle, hogy házi nyúlra nem lövünk. Engem is anno sok nős pasi betalált. Az összeset elzavartam. Az ilyenek nem szeretnek senkit se, csak magukat. Téged qurogatott, az asszonyhoz is haza ment, azt ia megdugta, mert kell neki az otthon melege. Az, hogy a gyerekekte hivatkozik, csak egy ócska kifogás. Megunt, tovább lépett, vagy lebukott és az asszony rápirított. Ha szeretne, akkor veled lenne a gyerekek ellenére is.
2022. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!