Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak ha úgy érzem egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha úgy érzem egyedül utazom a hajóban?

Figyelt kérdés

Külön kassza, külön élet.

Én nehezen élek túl, amolyan viharvert vagyok, küzdök a fennmaradásért, a munkahelyen, nagyon kemény nehéz az életem.

És párkapcsolatban a másik fél meg él mint hal a vízben, szinte gazdag, gondjai szinte semmi.


Az életemhez szinte semmit nem tesz hozzá, az okát nem tudom minek van velem, de egyedül érzem magam kapcsolatban, mintha nem is lenne senkim valahogy. Nem evez senki velem egy hajóban.


A kapcsolatnak nincs van értelme?



2022. dec. 26. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván. Szoktatok erről beszélgetni?
2022. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb annyit hogy magamnak köszönhetem, én csinálom magamnak, nem kéne annyit költenem, és ilyen fejmosásokban ki is merül.
2022. dec. 26. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Szakítanék.Ez az ember nem szeret téged.
2022. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy jobb esetben neked kell elintézned, hogy jobb életed legyen. Most gondolok itt a jobb munkahelyre. De érzelmileg viszont támogathatna. Ha meg magányos vagy mellette, akkor nem egymást keresitek.
2022. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2022. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem menjetek külön. Majd találsz egy olyan embert mint te aki élj a mának modon él.


Nekem az egyik lány barátom ilyen. Hónaprol hónapra él. Karácsony előtt egy hétig mondta,hogy már csak 10ezer,5ezer,2ezer forintja van. Már adni akartam neki tényleg egy 20ezrest, erre felhív és ott lóg a hamburger a szájában. Ekkor jöttem rá,hogy nem menthetem ki mindig.

Nyilván nem a párom, hiszen az más tészta,de lehet a barátod belefáradt,hogy mindig megmentsen mégis ugyan úgy visszaesel ugyan abba a csabdába

2022. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha szakítasz, több pénzed lesz?
2022. dec. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő pl mamahoteles, én albérletbrn egyedül. Ilyenekből erednek a különbségek.

Most nem arról van szó, hogyan lenne több pénzem.

Hanem kapcsolat egy ilyen kapcsolat, amiben nem egyhajoban eveznek a felek?

2022. dec. 27. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!