Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan hogy vki senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy vki senkinek sem jó? kezdem azt hinni

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mármint ez a valaki te vagy és nem találsz párt magadnak? Akkor gondold át, hogy mit tudsz fejleszteni magadon, hogy vonzóbbá válj a másik nem számára.
2023. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább olyan van, hogy azoknak nem vagy jó, akik neked jók lennének.

Ez azért gyakori jelenség, de tudsz rajta változtatni.

2023. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rossz tulajdonságokon 40 évesen már nehéz változtatni. pl társaság kerülő, szótlan, magánakvaló. Ilyen ember senkinek sem kell
2023. jan. 3. 15:17
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval érjem be kevesebbel?
2023. jan. 3. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, mindeden lehet Változtatni, csak akarni kell. Lehet segítséget is kérni szakembertől.
2023. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is ilyen vagyok. (F40)
2023. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet 40evig sirankozni, es semmit sem tenni?

Csalad? Vagy valami lépés?

2023. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindig zavarta.

Bár én jelentősen fiatalabb vagyok, sokáig én is kerültem mások társaságát stb, mégsem éreztem magam egyedül vagy siránkoztam.

Az én esetem annyiból szerencsésebb, hogy számtalan véletlennek és jó embereknek köszönhetően én megváltozott.

Van, hogy későn kapcsol az ember, van aki szét bulizza az életét, majd rájön, hogy mennyi mindent elszalasztott.



Egyébként szerintem nem kell beérned kevesebbel. Miért nem szeretsz társaságban lenni? Nem érzed jól magad, más az érdeklődési kör?

Szerintem többet tudunk segíteni; ha kicsit jobban kifejted a dolgokat.

2023. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Önbizalom hiányom van, jobban érzem magam kettesben.
2023. jan. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!